Чудо Ф_ф КеДаХ• 22 января 2024

Не спілкувалася зі знайомою більше 15 років, помер її чоловік. Ви б подзвонили?

Історія дуже давня...
Знайомі через батьків, трохи товаришували в юності, але не близько.
Мене з батьками запросили на весілля тої дівчини. Там я познайомилася зі своїм теперішнім чоловіком. Живемо з ним щасливо вже багато років.
Але з тою парою (наших спільних знайомих) я та чоловік перестали спілкуватися майже одразу після їх весілля. Причина - банальне непорозуміння, що виникло між молоддю. Не гроші, не любов, просто не співпадіння планів. Дурна юнацька образа і спілкування прирвалося. Ми були ініціаторами.

Нещодавно помер чоловік тої знайомої.
З одного боку є бажання подзвонити, висловити підтримку. Адже завдяки їм ми з чоловіком познайомилися.
З іншого боку не знаю, чи захоче вона розмовляти. Не спілкувалися більше 15 років. Можливо досі ображена.

Мені не приємна ця ситуація. Постійно думаю, що перестали спілкуватися через дурню. Були юні, гонорливі... Зараз поступила би мудріше. А ще думаю, що подзвоню та буду мати неприємну розмову, від якої легше на душі не стане.
Захекалася читать• 22 января 2024
Для чого ви їй)

Знаю бакси• 22 января 2024
Людині не до ваших юнацьких сварок зараз, ніхто не буде з´ясовувати стосунки. Напишіть співчуття і того буде достатньо
Кукусики• 22 января 2024
Я бы позвонила или написала.
Без образів• 22 января 2024
Я би не дзвонила. Їй ваша підтримка не потрібна. Вас нема у її житті. Для чого це все? Їй зараз не до вас точно.
Тишком нишком• 22 января 2024
Ответ дляБез образів
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 22 января 2024
з моменту смерті її чоловіка пройшло вже 2 місяці, весь час повертаюся до думок про ’подзвонити’
Стрекозей• 22 января 2024
Нет

Соня-сонятко• 22 января 2024
У моєї знайомої теж недавно помер чоловік( Ми не спілкувались давно, тільки лайки в соцмережаж, то я їй написала слова підтримки, це горе( звісно ніякі слова не зарадять але
LoveYouOrNot• 22 января 2024
Навіть не думайте, вона горює, а їй ще на голову старі неприємні спогади....
Ну по-людськи не вийшло спілкування, то для чого зараз грати роль великої співчувальниці?
Домовенок Кузя• 22 января 2024
Нет, не позвонила бы.
Покорительная• 22 января 2024
Сто лет прошло с вашей дружбы, зачем звонить? Вы ей никто.
ХаДиДиШь• 22 января 2024
Нет. Достаточно смс, если прям совсем хочется
Крошка Енот• 22 января 2024
Ні
Скляна миша• 22 января 2024
Позвонила бы и пошла в столовую поела бы нахаляву
Наполеон Бонапарт• 22 января 2024
Зачем звонить? У человека горе и ей точно не звонков далеких знакомых из прошлого.
Великий сатирик• 22 января 2024
Відчуваєте бажання - дзвоніть. Цілком можливо, саме ваші слова її підтримають у важку хвилину. Це людяно з вашого боку. Робіть перший крок, але будьте готові до будь-чого, вона може як зрадіти, так і засмутитися, і це буде вже її рішення і відповідальність. Але вам стане легше, бо знатимете напевно, що спілкування не склалося через дрібницю
из желе я• 22 января 2024
Какая нафик поддержка от людей, что насрали в душу когда то?
Ms. При теле• 22 января 2024
Вчора подзвонила моя подруга перший раз за 15 років..в мене помер батько і вона висловила співчуття..мені було дуже приємно,хоча не спілкувалися з її ініціативи..
МиссКаприз• 22 января 2024
Нет, не стоит. Ей и так сейчас не легко. Зачем вы ей и воспоминания о каких-то неприятных моментах в жизни

Цветочница• 22 января 2024
Якби це були ви на місці тієї знайомої, ви би хотіли щоб вона вам дзвонила?
Цветочница• 22 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ви знаєте що з ним сталося?
Iriska 1980• 22 января 2024
Нет,не позвонила бы.
Бараболька• 22 января 2024
Разбирайтесь со своей совестью сами.
А то хотите типа хорошенькой спустя 15 лет быть.
Не худа ні разу• 22 января 2024
Накуа вы ей со своим сочувствием спустя 2 месяца? Вам так хочется себя обелить спустя столько лет? А про ее чувства подумать не хотите?
Лукава Кішка• 22 января 2024
Зачем вы ей нужны спустя 15 лет?
И спустя 2 месяца. Уже б где-то сразу тогда написали или позвонили. Хотя опять же - см. пункт 1 - зачем вы ей нужны спустя столько лет.
Xвостокрутелка• 22 января 2024
Не дзвоніть. Їй ваші співчуття не потрібні. Вона без вас 15 років прожила і далі буде жити. Бо якби вона хотіла спілкування, то за 15 років натякнула на це
ХвилювАллочка• 22 января 2024
Звонить конечно
З понеділка на дієті• 22 января 2024
напишите сообщение
Прибираю щодня• 22 января 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
напишите сообщение
Правильно, а то вдруг она спустя 2 месяца после похорон о чем-то другом подумает. А тут оп- сообщение от старой знакомой с напоминанием. Супер!
З понеділка на дієті• 22 января 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Думаете, она за 2 месяца забыла, что муж умер?
А человек мог только узнать об этом (может, она не в курсе, что автор такой нерешительный)