Менее Более• 22 января 2024
Допоможіть будь ласка вирішити задачу з фізики
Варена цибуля• 22 января 2024
преобразуйте фото в текст и прошерстите поиском.
что тут непонятного
Директор Пляжу• 22 января 2024
Ответ дляМенее Более
Ептель. Это ж наш. Нужно в учебник заглянуть хоть.
Менее Более
• 22 января 2024
Ответ дляВарена цибуля
что тут непонятного
6. У резервуарі нагрівача знаходиться 800 г паливної суміші. Яка питома теплота згоряння
паливної суміші, якщо для нагрівання води витрачається 40% від енергії, що виділяється? Кількість теплоти, яку отримала вода, становить 14,6 МДж. (4 бали)
Весела бджілка• 22 января 2024
Ответ дляМенее Более
Я вже не памʼятаю формулу, але алгоритм вирішення розумію. Я школу закінчила 27 років тому. Я б подивилась тему у підручнику, подивилась формулу і вирішила. Це не складна задача, не вирішуйте за дитину, просто нехай по кроках розбирається. Тут навіть більше математики ніж фізики
Воленс-неволенс• 22 января 2024
Ответ дляМенее Более
14.6 МДж / 0.4 / 0.8 кг = 45.625 МДж/кг = 45.625 кДж/г
0,4 - коэффициент, учитывающий, что только 40% теплоты сгорания пошло на нагревание чего-то там
Менее Более
• 22 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую
Отчебучкина• 22 января 2024
Як ви це пам´ятаєте? Я вчилась добре в школі, але 25 років фізику не використовувала