Деловитая• 22 января 2024
Мало красивих жінок
Добрий вечір!)
Нещодавно переїхала з одного міста в інше. В своєму місті я постійно захоплювалась які в нас красиві жінки, до того ж не завжди молоді дівчата, а навіть трошки старші. Завжди доглянуті з відчуттям стилю. А в цьому місті, куди я переїхала дуже мало таких. Багато мають зайву вагу, над одягом не заморочуються та якісь трохи грубоваті. І ніби відстань не така далека. Як Ви думаєте, чому так?
Не будь КакСвета• 22 января 2024
Бідне населення, красиві скористалися соціальним ліфтом і втекли
Деловитая
• 22 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Звідки і куди переїхали?
Не хочу казати, щоб не образити нікого))
Деловитая
• 22 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Назовите пункт отбытия и пункт прибытия, для полноты картины.
Не хочу нікого образити)
Без комплексів• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Так не цікаво, кажіть, анонім же
Стебель березы• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Не хочу нікого образити)
На себе ніхто не подумає, не переймайтесь :)
Добродійка• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Нет уж, мы должны знать
ПодругаМужа• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Ви нікого не образите. Це найважливіша деталь історії
Забризкана водою• 22 января 2024
Я вважає, що іншийжохід у людей. Та і цим питанням потрібно займатися, навіть якщо речі купувати у секонді. Не кожен має бажання і можливість дивитись луки, замисоюлюватись над типом фігури, та над пропорціями тіла і одягу.
Деловитая
• 22 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Та ніби не бідні)
Небоброїдка• 22 января 2024
Велике місто і маленьке? Чи однакові +-? Доглянутість і стиль це гроші в першу чергу.
Тракторні війська• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Та ніби не бідні)
Давайте начнем с вас. Фото будет?
Ваша прЭлесть• 22 января 2024
Мы тоже переехали и муж говорит, что женщин красивых не видит, я с ним согласна. Связываю это с близостью границы и большим количеством жителей - неукраинцев, просто другой типаж внешности, нам непривычный. Думаю мы им тоже внешне не очень нравимся
Не будь КакСвета• 22 января 2024
Ответ дляДеловитая
Та ніби не бідні)
Контрольне питання: мова про Україну? Якщо так, то мова про міста-мільйонники?
IQ 80• 22 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Вы с Украины в Германию переехали?)))
Так і у нас в провінціальних містечках не стильні модельки ходять.
Без комплексів• 22 января 2024
Ответ дляНовопоштинская
Вы с Украины в Германию переехали?)))
Та щас вас тут заплюют, рассказывая, что немки очень красивые.
IQ 80• 22 января 2024
Ответ дляБез комплексів
Різні є, у нас красунь більше це так, але і там не всі страшили, як у нас малюють.
Кубик Рубика• 22 января 2024
Взагалі мало жінок. Багато змучених вигорівших тіл, що просто існують. Тут не до краси, коли енергію ніде взяти. Якщо ви переїхали кудись де нема роботи і жінки пашуть постійно, то таке і буде.
Не будь КакСвета• 22 января 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Якщо ви про Закарпаття, то в українців і в не-українців різні ідеали краси. Красива угорка і красива українка різні. Просто ми гуцули, бойки і лемки, в нас інша врода, ніж у творах Шевченка
Фляшка на трьох• 22 января 2024
я думаю, что от женщин много требуют во время войны. быть ухоженной, красивой, без лишнего веса, красиво одетой, приятно пахнуть и это только визуальные требования, причем от просто проходящей мимо такой же женщины.
а еще надо быть норм хозяйкой, хорошей мамой, классной любовницей, а самое главное - большинство женщин работают и хз когда успевать быть и красоткой и умницей и подскакивать ночью от тревог, а утром бежать на работу, обязательно стильно одетой и с макияжем.
поэтому я думаю, что главное, чтобы вы себе нравились:) а остальные женщины не должны вам ничего. каждая сейчас выгребает как может
Без комплексів• 22 января 2024
Ответ дляTammy21
Вони і справді гарні. В якій ви Землі?
Я в Украине, дома.
Ваша прЭлесть• 22 января 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, Буковина, румуни. Так, згодна, різні ідеали й це нормально