АфродитаПетровна• 23 января 2024
Міома велика( дівчата, маю велику міому
більш за все , буде видалення з маткою ( звичайно шок , хоч як би здавалось не був готовий. 39 років , після пологів 1,8 років .
1) як жити без матки ??? Гормони ?
2) де оперувалися у кого ? Київ
Підбадьорте ) Спасибі
1) як жити без матки ??? Гормони ?
2) де оперувалися у кого ? Київ
Підбадьорте ) Спасибі
Біток чи ефір?• 23 января 2024
Ответ дляsky-labs
Когда обратитесь ко мне как пациент, тогда и узнаете.
А что с борщом?...
все прекрасно!
Примарочка• 24 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
19*11 см 🫣
Эмболизацию маточных артерий при миоме матки не рассматриваете? это современная малоинвазивная методика лечения миомы матки и некоторых других гинекологических заболеваний. Для многих женщин ЭМА становится спасением, потому что позволяет избежать удаления матки и сохранить репродуктивную функцию.
АфродитаПетровна
• 24 января 2024
Ответ дляПримарочка
Розглядаю , але питання коли виникає некроз міоми , як і де воно дівається ?? Це добре якщо вона висохне там , тут питань у мене тьма …
Ще чекаю на консультацію одного лікаря на днях . Тоді остаточно знатиму .