Печенюшка• 23 января 2024

Якого я чоловіка сьогодні бачила

Високий, плечі такі широкі. От коли від природи дано шикарне тіло. В формі. Так би схватити і собі забрати. Ну хоч на трішки.
Оце сиджу і фантазую

Що воно як овуляція у одинокої жінки
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Соціальні стереотипи
Так отож. Мама навчила бути правильною дівчинкою. Ото тільки за дверима спальні яка є з усіма бажаннями.
Не можу хоч убий переступити через себе. Хоча, якщо по роботі, то для мене немає стопів

КонФФетОшка• 23 января 2024
Обожаю , высоких , светлоглазых и светловолосых , я жгучая брюнетка .
Работа с людьми , иногда как увижу свой идеал ,аж ножки подкашиваются .
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ну а что, по описанию как мой и тоже в форме
Я ж не писала в якій))))
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Може там такий батько, що той син і не треба вам
Ну судячи по віку сина....
Хоча судячи по моєму віку - батько по ходу ближче
Манкоголік• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Зате коли була тема з фото чоловіків, то обняти й плакати
Дійсно,колись викладали коханих,то абсолютно пересічні чоловіки були-пузаті,лисі,дрищі, якісь зачухані,просто відверто страшні деякі. Як любиш,то звик і здається шо твій наймиліший,а по факту- замордоване страшко
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляБабайко
нащо вам ті його плечі?.... Мені в спортзалі на тих тренерів взагалі ні на кого не встає і не встане.
А ось якісь банкіри, безнесмени. Ото і красиві, і успішні, це заводить. А ні плечі
Ні, в спортзалі там в більшості трішки не того. А тут прямо ото чоловічою силою та харизмою так і віє. Аж до мурашок
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляСонечко
Ви на сз не знайомитеся?
Ні. Колись була. Там одні й ті самі
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Порнхаб
Ну там прямо товар лицем , як то кажуть
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Цей руденький трішки був. Але йому тааак це пасує

Сяду на шию, дорого!• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Нє, ну на всю Порадницю хоч парочка дівчат та мають гарних чоловіків
Вообще не факт• 23 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Дайте посилання, цікаво стало)
Allein74999• 23 января 2024
Толку. У меня оба мужа были 190 см, фигуры - умыться слюнями. Как говорится росту дофига, толку нифига. Разве что на выставке показывать, как бесполезный экземпляр.
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляМанкоголік
Та да. Я на колишнього дивлюся: Боже. Ну як можна було повестися?????? А тоді ж самий самий був
Мафиозная• 23 января 2024
Добре що хоч іноді проскакують теми про чоловіків. А то кожного дня фотки якихось жінок, селеб чи блогерів виставляються і обговорюється їх зовнішність, ’вам подобається її зовнішність? Гляньте яка красуня’ таке наче тут форум лезбіянок
неДоПриличий• 23 января 2024
Раніше я помічала чоловіків,закохувалася, але мені це заважало, а зараз я не помічаю чоловіків, я стала як овоч, я стала старша, я зосереджена на собі і своїх проблемах і мені це подобається, мені так легше, чим постійно зиркати на чоловіків.
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляВообще не факт
О скушні жіночки вже в темі)
А автор не скучная?
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Боже, та ч ж не під вінець його тягти зібралася
На 1 раз? Ну-ну
Вообще не факт• 23 января 2024
Дами, мені 26 років і крім чоловіка нікого в плані сексу не мала. Так от, чи впливає зовнішність на темперамент чоловіка, чи гарна фігура = гарному члену)
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ви знаєте, а я навпаки аж зраділа. Бо до цього переживала невдалі відносини і аж вернуло від всіх чоловіків. Особливо в формі. ((((( Зла на одного, а тригерили всі. А тут така ’ мабуть нарешті відпустило’))

Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну цьомнути, пестити краще і приємніше ні прищаваого днища чи волохате пузо
А вы этому красавцу зачем?
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
На ньому не було міток одруженості
Каких? Печали в глазах?
автор Печенюшка • 23 января 2024
О, щасливі порадниці зайшли. Ато аж переживати почала. Всі якось норм реагують
Кривая спроса• 23 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А вы этому красавцу зачем?
Видоїти
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляКривая спроса
Видоїти
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляМамОмужа
А чого не познайомились?

Я колись в метро їхала, хлопець навпроти сидів і спав, такий гарненький)
Я йому свій номер написала і в руку поклала. Зателефонував)
Женился на вас?
Мадам Подлинник• 23 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А вы этому красавцу зачем?
А ви бачили які дружини у красенів? Звичайні жінки як авторко чи ми з вами, он у Кіану рівза яка кохана, звичайна жінка в нас в Україні гарніші, але для нього сама найкраща
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Голова не болить. Дама з досвідом. Секс люблю
А толку?
Коко Шанель• 23 января 2024
Ответ дляСонечко

на якому сайті?)
Бадо
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А ви знаєте яка авторка?)))
автор Печенюшка • 23 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А толку?
Вам сьогодні не дали?