Печенюшка• 23 января 2024
Якого я чоловіка сьогодні бачила
Високий, плечі такі широкі. От коли від природи дано шикарне тіло. В формі. Так би схватити і собі забрати. Ну хоч на трішки.
Оце сиджу і фантазую
Що воно як овуляція у одинокої жінки
Оце сиджу і фантазую
Що воно як овуляція у одинокої жінки
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Та оце сиджу і шкодую((((
Може й треба було
А он бы такой: ’Додэпа?’
Мадам Подлинник• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
А ви знаєте яка авторка?)))
Я знаю як виглядає середньостатистична советчиця)
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
)))) і відразу за всіх розписалися
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Ну і добре. Ато я вже аж засмутилася. Я все роздивлялася, щоб без обручки
Мы с мужем кольца не носим
неДоПриличий• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Ви знаєте, а я навпаки аж зраділа. Бо до цього переживала невдалі відносини і аж вернуло від всіх чоловіків. Особливо в формі. ((((( Зла на одного, а тригерили всі. А тут така ’ мабуть нарешті відпустило’))
Це добре, ці почуття надихають,окриляють , піднімають настрій).
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляМамОмужа
То 15 років тому було))
І нам по 20.
Зустрілися, погуляли, виявилося що нам трохи нецікаво разом і говорити нема про що. Не було вогника. Але обидвоє були раді зустрітися, цікаво було загалом ))
І нам по 20.
Ну, вы сравнили
Кишмишная Мая• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Я ж не писала в якій))))
Сейчас одна только форма актуальна) даже и не подумала что может быть и другая
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Зате коли була тема з фото чоловіків, то обняти й плакати
А у вас и такого нет
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ длянеДоПриличий
Так) воно аж вогники в очах з´являються. І по всим іншим сферам ладиться.
Люблю цей стан, коли знову помічаєш чоловіків
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Поліцейські, військові, в метро навіть робітники метрополітену ще))
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А у вас и такого нет
А ви все не успокоїтеся?)
Пацелуйнитуда• 23 января 2024
Ответ дляОсвічую темряву
что толку с той симпатичности
Вот тоже думаю, никогда внешность не возбуждала, взгляд, манера общения, голос - да, а внешность...важно содержание
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляPORKA
Покажи фигуру
Покажи член зразу. І виписку з банківського рахунку.
Ну щоб відразу розуміти - варто фігуру показувати чи ні
Барабан для дорослих• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Удалено администрацией...
МамОмужа• 23 января 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну, вы сравнили
Я нічого не порівнювала)
Я написала автору що знайомилася в метро))
І не раз))
Але зі сплячим красунчиком- один раз тільки))
І не раз))
Печенюшка
• 23 января 2024
Знаєте, радує, що більшість таки адекватних нормальних дівчат. Вміють розрізняти, коли то просто легка тема , для поговорити, посміятися, про наше дівочкове.
Радує, що зовсім малий % тих, хто дуже серйозно сприймає ’ треба не па зовнішність дивитися і бла бла бла’
Декілька чомусь вирішили, що то тільки їх міг бути. Більше ж гарних чоловіків в нас не буває)))
Ну і один збоченець та одно( не зрозумілої статі), що вже який коментар додовбується
В цілому норм))
Мафиозная• 23 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Дами, мені 26 років і крім чоловіка нікого в плані сексу не мала. Так от, чи впливає зовнішність на темперамент чоловіка, чи гарна фігура = гарному члену)
Якщо підійти з іншого боку - чи потрібен той темперамент і гарний член, якщо він росте з жирного, обрюзлого, вонючого мужика із гнилими зубами і заплившим лицем?
Мафиозная• 23 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
А ви бачили які дружини у красенів? Звичайні жінки як авторко чи ми з вами, он у Кіану рівза яка кохана, звичайна жінка в нас в Україні гарніші, але для нього сама найкраща
Кіану Рівз уже сам не фонтан...
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляМафиозная
Інших варіантів не буває?)
Мафиозная• 23 января 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Вигляд, голос, манера общения (то есть жесты, осанка, поворот головы, улыбка) это и есть внешность. И более глубокие черты человека которые транслируются через эту внешность (гордая осанка и сильный громкий голос - уверенность в себе например) А не только расстояние глаз и величина носа. Неужели это не понятно.
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляМафиозная
Ну мабуть декому потрібно пояснювати, що під ’ гарний’ мається на увазі сукупний образ. А не чисто мордашка
Телефон Рубика• 23 января 2024
Бывает такое. Смотрю сейчас сериал Острые козырьки. Боже, главный герой - это просто эстетический оргазм. Я уже две недели балдею, смотрю и наслаждаюсь.
КонФФетОшка• 23 января 2024
Ответ дляВообще не факт
Попробуйте ,узнаете .
Тут 50/50 . Может быть красавчик с маленьким и низкорослый страшко с большим и мощным .
Но в основном по моему опыту ,у высоких спортивных мужиков и члены большие и толстые .
Снідаю авокадо• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Боже, та ч ж не під вінець його тягти зібралася
Так Коля Каклета тоже накачаный и местами симпатичный.
Но как рот откроет... То хочется его послать подальше )))
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ой, фу. У нього ж на обличчі видно рівень інтелекту
Снідаю авокадо• 23 января 2024
Ответ дляПеченюшка
Так высокий же и тело накачанное.
То по вашей логике его тоже все хотеть должны.
Печенюшка
• 23 января 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Так высокий же и тело накачанное.
У вас великі проблеми з сприйняттям тексту