нечоловіка на Мальдіви. Бачили? Що думаєте?
Ответ дляTeonaa
Мабуть
Позасмагать нині злочин. Серйозніший за марорські дтп иа казнокрадство
Вже прочитала, що він виїхав як волонтер в Польщу, а опинився на Мальдівах. Я вважаю, що це не гідна поведінка. Це накладає пляму на волонтерів, які дійсно займаються цією діяльністю і допомагають фронту.
Ответ дляПавела
Ніяку пляму не накладає - якщо волонтер - Волонтер.
RaminaSonne• 24 января 2024
Не знаю, хто це.
По факту - радію за кожного, кому вдалося зберегти життя.
nikitka_888• 27 января 2024
Вас только Пренткович волнует? Больше нет проблем в стране?
И претензии только к ней и мужику ее? К автору фото вопросов нет? Он (она) тоже на Мальдивах за 2ка баксов в сутки отеле. Или поносить других команды фас не было?