Хто знає, чому зник Атаракс з аптек? Дитині прописав невропатолог. Є рецепт, а купити не можу ...
Ответ дляЧитака
є у аптеках у Львові, зателефонуйте, якщо гарно попросити, то можна домовитись і перевести кошти, вони викуплять і пришлють новою поштою
Дуже дякую🫶 спробую сьогодні домовитись.
Ответ дляДресса
Препарат на фармакологічній перерєстрації. Скоро і залишків його не буде. ПІдбирайте аналоги. Так мені психіатр сказав
Купила гидроксизин сьогодні...Будемо пробувати ...