Бодіпозітівна• 01 апреля в 12:01
Скажіть мені це не купувати
Рятуйте! Воно мені не треба, мені нема куди його носити. Та й в принципі це крінж, дія і трешатіна
Але я вийшла з магазину і зайшла назад
Каляка маляка• 01 апреля в 13:12
Автор у вас хоть фигура норм, а я такое в прошлом году купила , за зиму наела 7!!! Кг , вот решила примерить -ну реальная ветчина , ужасс, а в вашем теле я бы носила , мне такое кажется удобным и универсальным 😄
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 13:15
Що дєвачкі, скучно?
І так всім все одно, і так всім воно не треба, і так я вам набрила. І кожна зайшла це мені повідомити. У вас почуття гумору як, зовсім того, зникло?
Каляка маляка• 01 апреля в 13:16
Ой що коіться🫣🫣🫣 Дівчати ви всі тут 20-25 років чи як? Нормально автор виглядає, без масок і фільтрів, ну ви дзеркало дивитесь? Чи тільки на селфікамеру через 1000000 фільтрів? Це жива нормальна симпатична жінка ,
Плету интриги• 01 апреля в 13:22
Ответ дляБодіпозітівна
Що дєвачкі, скучно?
То Вам, Ганю, скучно. А я ж Вас попереджала не один раз: поблокуєте форумчанок - самі ж і скиснете від нестачі спілкування.
Щодо почуття гумору. Дивна річ, але почуття гумору інших Ви не сприймаєте, будь-який жарт у Ваш бік виводить Вас із себе.
Бабуся мороз• 01 апреля в 13:23
Ответ дляMs. Любмая жена
А навіщо фарбуватись?
Щоб не бути страшком
Ms. Любмая жена• 01 апреля в 13:25
Ответ дляБабуся мороз
Щоб не бути страшком
Для мене страшні як раз нафарбовані жінки
Плету интриги• 01 апреля в 13:26
Ответ дляMs. Любмая жена
Ото прямо як губи нафарбувала так бац - і одразу страшко?
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 13:29
Ответ дляПлету интриги
У вас виводілка і жартувала не виросла, щоб мене з себе виводити. От скажіть, як воно писати з такою маніакальною настирливістю людині, яка вас в блок кинула? Це ж типу вас послали і двері перед носом закрили, а ви така у вікно лізите
Дуб береза• 01 апреля в 13:29
Ответ дляMs. Любмая жена
А без крайнощів ніяк? Легкий макіяж якісними засобами завжди прикрашає жіноче обличчя, що 20-річної, що 70- річної жінки
Щебетуха• 01 апреля в 13:36
Ответ дляБодіпозітівна
Судячи з того, як ви набрали обертів, до покупки сукні нам всім на зло залишилось 5...4...3...2...
Весела пiсенька• 01 апреля в 13:36
Ответ дляБяки-козяки
де там та дупа?
Дупа є і вона у автора стікає. Це правда, автор худа, але є зони корекції. Сукня паршиво сидить.
Весела пiсенька• 01 апреля в 13:38
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор для такой фигуры с легким верхом и тяжелым низом это не самая лучшая модель . Поищите более свободные платья.
У не не тяжёлый низ, а отсутствие спорта поэтому зоны коррекции попа и уши на ногах, в принципе подтянуть нужно все тело
Плету интриги• 01 апреля в 13:38
Ответ дляБодіпозітівна
Ганю, шо така зла сьогодні? Шо сталося? Може сукня не сіла?
Так колошматите по клавіатурі, що аж помилок наробили.
Я ж кажу, почуття гумору інших не сприймаєте категорично.
Ганю, Вам доведеться вибирати: або писати анонімно і таки терпіти гумор і тролінг у свій бік, або без аноніму - і мучитися від нестачі уваги і спілкування.
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 13:40
Ответ дляПлету интриги
Госпаді! Знову оце душне графоманство з претензією на юмарочек! Це не тролінг. Це главбух Жека, який закінчив курси чим трудиться. Ну не мучте ви слова, музику може спробуйте чи живопис
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 13:41
Ответ дляБяки-козяки
це серпентарій, а не форум.
І автор - одна з найдостойніших і найдотепніших змій в цьому серпентарії! Незабутня тема автора про те, що в Києві залишилися самі алкоголики, наркомани і маргінали. Тож ми тепер з усією любов´ю до автора коментуємо її тему і зовнішній вигляд!)
Бараболька• 01 апреля в 13:47
Ответ дляБодіпозітівна
Що дєвачкі, скучно?
Не кожна, не брешіть. Я промовчала.
Ms. Любмая жена• 01 апреля в 13:50
Ответ дляДуб береза
Ні, не завжди. Я ж кажу, що це питання вподобань. Я не вважаю, що макіяє прикрашає.
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 13:55
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Я ніколи не створювала такої теми, брухушка
ви просто переповнені любов´ю, визнайте вже це
КАПСЛОЧНИЦА• 01 апреля в 13:56
Ответ дляБодіпозітівна
Та годі вам. 1 квітня - то кацапське свято.
Беріть сукню, вам вона до лиця!)
Файна_зупка• 01 апреля в 14:00
Ответ дляМусик Пусик
Это форум советчица. От слова: совет
Ну то хіба автор питала поради про макіяж?)
Вона абсолютно точно запитувала про сукню.
КинДза• 01 апреля в 14:03
Ответ дляМусик Пусик
Борисфенка набрала
Пальцы по клавиатуре не дают такого расхода калорий.
язззззь!!!• 01 апреля в 14:07
Ответ дляБодіпозітівна
Що дєвачкі, скучно?
В германиях так скучно без хейта? У вас совсем друзей нет?
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 14:08
Ответ дляязззззь!!!
Сьогодні день дурня і день гумору, ну де ще його святкувати як не тут?
БеллаДонна• 01 апреля в 14:10
Автор, а сколько вам лет? Вы занимаетесь спортом? У вас такие руки рельефные. Но, выбирает живот, странно. Вы не беременны?
СКИБИДЫШь• 01 апреля в 14:13
Ответ дляТочноБудет
А мне симпатично очень даже. Жакет на верх и супер. Если Вам самой нравится, берите.
Навіщо тоді гола спина?
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 14:15
Дякую вам зміючки, куплю нову спортивну форму і буду тренувати свою обвислу жопу з вухами
впевнена, всі ви виглядаєте краще за мене в свої 40+
Бодіпозітівна
• 01 апреля в 14:16
Ответ дляБеллаДонна
Займаюся, діастаз після вагітності
Кудлата хмаринка• 01 апреля в 14:17
Ответ дляMs. Любмая жена
В моєму оточенні так само. Дивують жінки, які вважають, що якщо вони з макіяжем, то вже красуні)))
Ну, автору було б краще хоч трохи себе облагородити