irchik.ok• 24 января 2024

Стіна із Газоблока товщина 20 см чи стіна із гіпсокартону зараз дешевше?

Хто знає?
Треба приміщення розділити на менші площі
Julieta78• 24 января 2024
Для перегородки достаточно газоблока толщиной 10 см. Зачем 20?
Посчитайте стоимость, это не сложно.
Цены меняются каждый день, кто ж вам так скажет сразу?
автор irchik.ok • 24 января 2024
Ответ дляJulieta78
Посчитайте стоимость, это не сложно.
Сказали що 10 см не ставлять
Не зможуть закріпити
kystik• 24 января 2024
Ответ дляirchik.ok
Сказали що 10 см не ставлять
Не зможуть закріпити
Меняйте рабочих. Эти тупые криворукие ленивцы
navariya• 24 января 2024
В гипсокартоне не так просто что-то закрепить. В блок, можно хоть что-либо...
Medvezonok• 24 января 2024
Автор, що за ’площі’ у вас м ають бути?
Якщо це кімнати - то це однозначно має бути перегородка із газоблока. Правильно вам написали, що 10 см - достатньо і надійно, будь-що прикріпити до стін (меблі/дзеркала/полиці і п т), а також набагато краща звукоізоляція!
У чому полягає неможливість встановити 10 см? Розпитайте ’майстрів’. Хіба що у вас паркет без демонтажу і ви хочите зверху ставити перегородку?
25Lida• 24 января 2024
Ответ дляnavariya
Да нормально в гипсокартон все крепится на дюбель бабочку. Специально изучала эту тему