Реверанс• 24 января 2024

Біженці України і пропозиція від української влади.

"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.

Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів: 553
483 (87.34%) Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%) В Україні вже безпечно
чаревна• 24 января 2024
А я вот такое прочитала
.
Поездки украинцев домой на праздники и в отпуск свидетельствуют о том, что им не нужна временная защита, - Rzeczpospolita, ссылаясь на правительство Польши

Польша продлит помощь украинским беженцам только до конца сентября. После этого хотят:
▪️отменить статус временной защиты после выезда из Польши даже на короткое время. Сейчас действует ограничение в 30 дней.
▪️уменьшить выплаты на детей, но деталей пока нет.

По данным издания, 21% беженцев хотят навсегда остаться в Польше.

автор Реверанс • 24 января 2024
Знаю людей з міст, від яких зараз залишились тільки назви.
Є прописка там ,є ключі від домівки, але нема домівок і повернутися їм нема куди.
Piracanta• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.

Тоже это читала
nata.ant• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.

Так,це правда,це деталі законопроекту Польщі
Мирусёнок• 24 января 2024
Сначала: ’Выезжайте, иначе вы ждуны, подумайте хотя бы о детях’. Потом: ’Выехали - значит, вы не граждане’. Задрали!
@sya03• 24 января 2024
Так,жодна людина ,іноземець,не розуміє,чому люди рятувалися від війни і мотаються туди раз на місяц!!
bonny1• 24 января 2024
Наша власть, когда что то пишут или принимают законы, у меня такое впечатление, что они все нюхают или курят

nata.ant• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.

Взагалі дуже багато людей катається,в мене є знайома яка їздить в Дніпро вії робити,і так кожний місяць ,звісно всіма льготами що надає Польща вона користується
lus_so• 24 января 2024
Якось голосувалка не продумана. Там потрібен; ще пункт ’лещенко підстрибом іде в сраку, разом з своїми цінними ідеями’.
Мирусёнок• 24 января 2024
Ответ для@sya03
Потому что часть семьи не выпускают из страны. Они не знают просто - как это, не выпускать людей из страны
автор Реверанс • 24 января 2024
’Є міста в Україні за 30-40 кілометрів від фронту, до яких російська артилерія не може дістатися, наприклад Краматорськ, де зараз зароджується нова економіка’.
Сергій Лещенко радник офісу Президента

Щось згадався недобре Краматорський вокзал і обстріл
Teonaa• 24 января 2024
Кончені. «Зробіть гірші умови ніж у них будуть в Україні, щоб поповерталися нах хаус»
Відомо навіщо. Щоб працювали ТУТ. І неважливо де, ким і за яку плату.
Нема де жити? Плювати. Підуть працювати, на оренду та й нашкребуть (хіба ще щось треба? Ні. Сарказм*)
Додому всі в стойло. Арбайтн.
А! Ну і мобілізація ж.
nata.ant• 24 января 2024
Ответ дляМирусёнок
Таких одиниці хто їздить до чоловіків,
Мирусёнок• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Таких одиниці хто їздить до чоловіків,
Таких тысячи
TAM-rico• 24 января 2024
ІПСО?
СhanelKa• 24 января 2024
Пішли вони
Буду жити і працювати де хочу
nata.ant• 24 января 2024
Ответ дляМирусёнок
Таких тысячи
Ні,ви помиляєтесь,що їздять насамперед до своїх чоловіків,дуже маленький відсоток таких подорожей
darsi• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Таких одиниці хто їздить до чоловіків,
Ну да, на вії всі їздять. Вам же відніше , по одній знайомій зробити висновок за всіх жінок.
автор Реверанс • 24 января 2024
Число жертв російської атаки 29 грудня в Києві зросло до 30 чоловік – КМВА.
І це саме захищене ПВО місто України.

nata.ant• 24 января 2024
Ответ дляdarsi
Навіть не буду,вам нічого писати,ніхто висновків по одній людині не робить,мені не п´ять років
иркин• 24 января 2024
Нічого не зрозуміло. Пропонують припинити підтримувати лише киян? :)

А взагалі треба дивитися контекст, а то наші змі люблять все перекрутити. Якщо ця заява відповідає дійсності - це маразм.
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляbonny1
Если задуматься о целях, то понятно, что все делается продуманно.
Vika26• 24 января 2024
Не вважаю, що в Україні безпечно. Тому допомога у вигляді працевлаштування, медичного забезпечення, навчання для дітей, вивчення мови, надання прихистку є необхідною для новоприбулих. Але коли ці новоприбулі з часом починають свої туристичні мандри по всій Європі, в тому числі і в небезпечну Україну - то які ж вони біженці? Якщо такі біженці вважають, що це безпечно їздити в гості додому та ще й на регулярній основі - це вже не біженці, а хитрозроблені туристи.
Миззери• 24 января 2024
Ну вот с такой властью и врагов не надо
Жилье они оплатят в Киеве ? Или они только себе компенсацию в миллионах выписывают за аренду при наличии имущества , мудаки
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляМирусёнок
Кто знает - тот офигевает.
Мирусёнок• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Это вы ошибаетесь. Ездят В ОСНОВНОМ к мужьям. Никто из моих знакомых, кто выехал с мужьями, за это время в Украину не ездил. Ездят только те, у кого там муж остался.
Dzvo• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
А какими льготами она пользуется в Польше?
Vitalinka1987• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.

Ой... 500 злотих на дитину на місяць... ой вибачте, вже 800. Чи ж не допомога. При тому що я тут лише квартиру знімаю за 3000 злотих, і квартира обняти і плакати.
Чаюри• 24 января 2024
Ответ дляМиззери
Ну вот с такой властью и врагов не надо
Пару тижнів тому, коли обговорювали відміну впо, пенсіонерам та інвалідам пропонували їхати за кордон. Тепер, мабуть, одразу запропонують коробку від холодильника ставити під парканом і жити.
Миззери• 24 января 2024
Ответ длячаревна
А я вот такое прочитала
.

Логика железная конечно
Я часто езжу например потому что у меня родственники остались , дети не ездят , выехала из-за детей
И так 90 процентов те кто ездят , многие к мужьям
Если с детьми то тоже есть разница неделя в год в опасности или 365 дней ?