Суцільна зрада• 25 января 2024
Ви купили б зараз житло в Україні?
На Західні Україні. Як думаєте буде ціна падати чи тільки рости на квартири?
Результат:
вже голосів:
235 (75.56%)
Рости буде ціна
76 (24.44%)
Впаде ціна
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Ви помиляєтесь. Криза провокує інфляцію. Інфляція спричиняє ріст цін. Запит і пропозиція будуть на такому ж рівні. Всі хто хотів вже давно виїхали. Процент тих хто буде виїжджати настільки малий що на глобальний ринок не вплине. Нового житла зараз будується приблизно 2-5% від довоєнного об´єму, тому пропозиції набагато більше не буде. А вторинний ринок підніме ціни тому що немає насичення новобудов. Ніколи ніяка криза не провокувала падіння цін. Може в доларах і буде незначне просідання, але зарплати у нас в гривнях.
от дивина....а чого ж всі західні країни говорять знову про різке зростання прибулих з України, коли у Вас ’Процент тих хто буде виїжджати настільки малий’. Чи Ви навмисно робите вигляд, що не розумієте основної причини невиїзду багатьох - це неможливості виїхати сім’єю? Для чого себе обманювати?
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Как по мне комфортнее, чем в наркоманской Европе среди геев и мусульман
прям, як москалота сусідня)))) така погана Європа, така наркоманська і гейська/мусвльманська, а лізуть туди цілими табунима і фіг їх звідти нада викуриш
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляПомеха справа
Так заборона виїзду буде ще дуже і дуже довго, навіть деякий час після перемог ´и. Тому що влада прекрасно розуміє що чоловіки потрібні будуть для відновлення економіки.
ну, то тоді до чого Ваше ’хто хотів - той виїхав’?
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Хто поняв то й поняв.головне російських вибляд***в викурити від нас і все буде добре.
головне не москальські воші, котрі можна передавити, а свої рідні гниди, котрі тягнуть з України останні соки. І котрі швидше викурять вас, аніж ви їх
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Скажите ещё, что цены упали.
Ми до війни виставили свою 3к. на продаж. Продали літом минулого року на 3 тис. дол дорожче, ніж була довоєнна ціна. Але за рахунок того, що за цей час зробили дозвіл на автономне опалення і зовнішнє утеплення.
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Если Вам хочется посчитать, можете ещё с ценами на бензин, сахар, кофе, услуги стоматологии и любыми другими моментами сделать выборку.
Это не изменит сути. Некорректно говорить о крайне низких ценах на недвижимость в 2000 году, исходя из дохода в 2024. На тот момент для украинца, работающего в Украине, недвижимость была невероятно дорогой.
+1, у 2000-му в передмісті, в центрі села продавався будинок за 2,5 тис. дол. Для багатьох це дійсно була космічна ціна, для мене теж, бо коли за ону поїздку в Польщу заробляв чистими 50-70 дол., то це була велика удача. Зарплата тоді в мене була 100-110 грн. і ту не платили місяцями
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А можете показать как снаружи выглядит? И если есть фотки планировки - тоже покажите плиз.
Очень актуально сейчас 👍
Я не Ваш співрозмовник, але загугліть ’модульні будинки’ - там сотні варіантів, на любий смак
бибизяна• 25 января 2024
Ответ дляНагайна
И цены на них не 400 000 гривен, а раз в 5-6 больше.
Нагайна• 25 января 2024
Ответ длябибизяна
залежить від використаних конструкцій і від площі. Ціни є різні
Забрала і не сказала• 25 января 2024
Ответ дляНехай щастить
Не можна звичайно , там сімʼя з дитиною зараз
Я так зрозуміла фото з каталогу як виглядає будинок
Латексне альтер ЕГО• 25 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Про падати ціни дуже смішно, з якої радості вони б мали падати?
Я купила і ще б купила
Богатая женщина)
Ответ длябибизяна
Что в голове надо иметь, что бы считать что евреи будут массово эмигрировать в Украину?
Серьезно? В году эдак 2013-м такие ’мудрые’ писали ’Что в голове надо иметь, что бы считать что россияне будут массово убивать украинцев?’
А включить мозги и посмотреть что в мире делается не? Ничего не происходит? И почему евреи именно в Украину, объяснений достаточно.
интайм_не_предлагать• 25 января 2024
Нет не стала бы я покупать жильё в стране где идёт война. В цене жильё вряд ли упадёт. Людей потерявших жильё много, а целого жилья осталось меньше.
Нагайна• 25 января 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Какая мерзкая рожа
Шо?
то Ви так про ключову фігуру партії, за котру проголосувало 73%?
Бува і таке• 25 января 2024
Ответ дляНагайна
Шо?
Не сипте сіль на рану...
бибизяна• 25 января 2024
Ответ дляБася-Мася
Евреи 70 лет строили заводы, города и т.п в Израиле. А сейчас все бросят и свалят в Украину, в которой ещё и война идёт. Какой только бред на советчице не прочитаешь.
Опля Картопля• 25 января 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Місто 40 тисяч населення. Двукімнатна квартира в 2000 році - 2000$. Зараз ця сама квартира 30000. Далі буде.
В 2000 году мясо было 20 грн, сейчас 250 грн....дальше будет
Мама Карло• 25 января 2024
Ответ дляНагайна
Ви уточнюйте місто, бо ситуація в Харкові і Ужгороді минулого літа була ж різна.
Може ще третю?• 25 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Вибачте. Я думала, що тема про житло.
Червона калина• 25 января 2024
Те, кто хочет покупать недвигу в Украине как инвестицию - ну вы и рискованные люди… А если в нее завтра прилетит ракета? Или россияне опять пойдут в атаку и разбомбят?
Кстати, все тут в курсе, как один из ведущих застройщиков Киевгрострой практически банкрот и годами не может сдать и достроить свои объекты? А раньше был застройщик номер 1.
Гравіцапа• 25 января 2024
Ответ дляНагайна
Будьте обережні, тільки одна фірма в Україні пройшла випробування і сертифікацію, всі інші що попало з чого попало, вогнестійсть нульова, велика теплопровідність