Опля Картопля• 25 января 2024

Який пологовий кращий 1 чи 5?

Подільться, будь ласка, своїм досвідом, та порадьте лікаря
Рожева юбка• 25 января 2024
Двох дітей народжувала в 5, все чудово, першу - з лікарем домовлялася, а другого - з черговою бригадою.
сама себе прекрасная• 25 января 2024
10 років тому народжувала в 5 по домовленості з відомим лікарем. найстрашніші спогади😔
Не лише від бригади з якою народжувала, а і від молодшого персоналу в післяпологовому відділені.. найприємніша була санітарка, яка піднімала мене в душі, коли я втратила свідомість..
Будьте дуже уважні до вибору пологового і лікаря! Легких Вам пологів!
ПробілНеПрацює• 25 января 2024
Вы бы хоть город писали
Сяду на шию, дорого!• 25 января 2024
Тричі народжувала у 5му, про 1й нічого сказати не можу
Секс-Бомба• 25 января 2024
Смотря в каком городе .
автор Опля Картопля • 25 января 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Смотря в каком городе .
Київ
автор Опля Картопля • 25 января 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Вы бы хоть город писали
Київ
An-be55• 25 января 2024
5й пологовий навіть ворогу не побажаю. Мені вбили там дитину
Люля_• 26 января 2024
Народжувала в 5 нещодавно з особистим лікарем. Я залишилась задоволена. Лікар професіонал, завжди був на зв´язку, решта мед.персоналу теж хороші спеціалісти. В майбутньому, коли збиратимусь ще за одним малюком, то тільки сюди і до цього ж лікаря
Lesik_2013• 31 января 2024
В 2013 народжувала в 1. Я в захваті відношенням як в дородовому, так і в післяпологовому і під час самих пологів. Відповідальні лікарі, медсестри, педіатри. Я навіть не очікувала. Ні з ким не домовлялася.