Опля Картопля• 25 января 2024
Який пологовий кращий 1 чи 5?
Подільться, будь ласка, своїм досвідом, та порадьте лікаря
Рожева юбка• 25 января 2024
Двох дітей народжувала в 5, все чудово, першу - з лікарем домовлялася, а другого - з черговою бригадою.
сама себе прекрасная• 25 января 2024
10 років тому народжувала в 5 по домовленості з відомим лікарем. найстрашніші спогади😔
Не лише від бригади з якою народжувала, а і від молодшого персоналу в післяпологовому відділені.. найприємніша була санітарка, яка піднімала мене в душі, коли я втратила свідомість..
Будьте дуже уважні до вибору пологового і лікаря! Легких Вам пологів!
Lesik_2013• 31 января 2024
В 2013 народжувала в 1. Я в захваті відношенням як в дородовому, так і в післяпологовому і під час самих пологів. Відповідальні лікарі, медсестри, педіатри. Я навіть не очікувала. Ні з ким не домовлялася.