Бяки-козяки• 25 января 2024

Це якеась психологічна проблема?

Чи я зажралась?
Я пішла від чоловіка, який страждає на алкоголізм до чоловіка, який мене кохає
Пройшло декілька місяців, і я розумію, що сумую за колишнім
Додам, що колишній пив "тихо". Але, крім цього, він не намагався заробляти грошей. Мав пенсію, і випадкові підробіток. Те мене дратувало неймовірно. Коли ми жили разом, ,я розуміла , що треба щось міняти, але не наважувалася. І не наважилася б, якби не зустріла людину, яка почала активно приділяти увагу
Не знаю , навіть що ще питати. Просто виговоритися
Малая Налегке• 25 января 2024
это гормон еще не распался

Дуся Юрьевна• 25 января 2024
Я думаю,вы все правильно сделали,что ушли к любящему мужчине)
А просто тоскуете по бывшему потому что привыкли к нему,через время должно пройти
Повелитель бітка• 25 января 2024
Это привычка, жалость к нему, нужно это пережить,перетерпеть,вспоминать плохие моменты
автор Бяки-козяки • 25 января 2024
Так, маю додати, що одночасно почався клімакс. + Зміна місця проживання Можливо, це депресія та ностальгія за колишнім життя, яке вже ніколи не буде таким
автор Бяки-козяки • 25 января 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Важко. Дуже-дуже. Він ще й батько моєї дитини.
Совбез• 25 января 2024
Этот дело привычки. После попустит. Проводить время вместе побольше с новым мужем и пройдет
Tammy21• 25 января 2024
Імхо, просто звичка та сум за нездійсненним. Живіть своє життя.
автор Бяки-козяки • 25 января 2024
Дуже боюся неправильного кроку. Бо зламаю ще й теперішнього
ИМХОля• 25 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Це потрібно перетерпіти. Чи були б Ви щасливі з жебраком-п´яницею?

автор Бяки-козяки • 25 января 2024
Ответ дляИМХОля
Я завжди відчувала , що ми духовно на одній хвилі . Це і тримало мене. А він тим часом руйнував себе
ИМХОля• 25 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Він не зміниться. А Ви знищите своє життя, якщо повернетеся
Не обижаюсь• 25 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Держала созависимость. Такой себе патологический симбиоз, где каждый закрывает свои потребности.
Повелитель бітка• 25 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я вас розумію, але то нездорові відносини, вони вам не потрібні.
У мене не проходить закоханість до людини, яка має шкідливі звички,несерйозна,я кожного разу, коли згадую його, а це кожного дня, розумію, що з ним немає майбутнього, тому терплю, намагаюся забути, хоча люблю(
автор Бяки-козяки • 25 января 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Отак і я.
Мені із часом стало лише важче
Повелитель бітка• 25 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
Отак і я.
Мені із часом стало лише важче
Я вже 3 місяці терплю,але дуже важко, в меня прям ломота, як у хворої, іноді стає легше, я думаю ну ось все проходить, а потім знову накриває(