У мужа диагностировали диабет 2типа сахар в крови 22 индекс НОМА 14, сахар в моче 111😭. Перездавали в 3 лабораториях не могли поверить. На строгой диєте + препараты снизили сахар до 7. Сейчас боюсь что сорвётся. Ооочень нужны провериные толковые вкусные рецепты, если есть и рецепты хлеба, хлебопечку купили, но рецепты не очень, поделитесь что вы готовите. В интернете информации куча, но не совсем мне зашло. Очень надеюсь на вас девочки.
Ответ дляЖеня-bc6e
Підкажіть, препарати і дієта знищили до норми цукор?
Знизили за 2 тижні цукор з 22 до 7
Ответ дляЖеня-bc6e
7 це норма? Бо різні лабораторії різні значення мають
Норма 6, але лікар сказав, що результат бомбезний, продовжувати, але розуміти, що при діабеті норми скоріше за все норми не буде
Ответ дляЖеня-bc6e
По темі - голубці з куркою і замість рису булгур. Так само тефтелі можуть бути, курячий фарш і булгур
Їсти багато салатів із зелені, це знижує цукор.
Дякую
Ответ дляЖеня-bc6e
Скажіть, з цим діагнозом взагалі можна жити? Нещодавно мамі поставили і трохи шок
Звісно можна.У нас вдома немає цукру, хліба( тільки чорний по скоринці вдень), печева, картоплі, риса.Чоловік вживає яйця, м´ясо, гриби, бобові, овочі, творог.
Зараз є новий препарат Форсіга, який чоловіку з 8-9 до 5 цукор знизив.Ми вже звикли та прийняли діагноз, що не такий вже і страшний, якщо не вживати продукти з високим індексом
Може хто підписаний в інстаграм на людей, які викладають рецепти, що підходять діабетикам, чи сам це робить, поділіться посиланням. Буду вдячна.
Ответ дляНатусик Я
А цукрозамінники якісь вживає?
Ответ для---Nika---
Не усложняйте себе жизнь. Никаких особых рецептов не нужно. Запекли или отварили кусок мяса, к нему сделали салат из капусты+ пару ложек гречки. Рыбу натушить с большим количеством лука и моркови. Тушненую капусту с мясом. Курицу запечь. Отбивные, котлеты. При готовке использовать минимальное количество масла.
В просторах інстаграм один блогер-діабетик радила кожен прийом їжі розпочинати з салату. Вона розповідала, як це впливає на засвоєння вуглеводів. Взяли собі за правило.
Ответ для Просто я
Какой у него вес? Мне сахар отлично снижает физ нагрузка, даже просто обычная ходьба. Хлеб, пока, желательно вообще убрать. Меню составить с большим количеством овощей и мяса/ рыбы/ яиц. Творог можно. Немного крупы типа гречки или пшенички( рис и манку нельзя).
Вес 110кг рост 182, за последний год сбросил 20кг, было 130кг. Просто убрал перекусы и мах убрали вкусняшки. С понедельника пойдёт в зал.