Радикальная• Изменено 25 января 2024
Залисина в дитини 7 міс
Ззаду на голівці як і в усіх малюків. Чи нормально, що є ще в такому віці? Коли зникла у Ваших діток. Лікар звернула увагу, але на моє питання сказала, що все гаразд
40каградусная• 25 января 2024
Це майже у всіх дітей є і це проходить, виросте гарне волосся не хвилюйтесь
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Крутит головой.
Да нормально.
Но и на рахит проверить
Да нормально.
Но и на рахит проверить
Віт д якраз нам ще раніше збільшили дозу. Це ж пов´язано?
Девальвация• 25 января 2024
У меня у племянницы в два года волосы только на затылке, а лоб лысый. Своеобразно смотрится) но зарастут рано или поздно. В 7 мес вообще рано переживать, я считаю
Пописанная парта• 25 января 2024
Трон діток, ні в кого такого не було, щоб прям залисина.
Перевірте вітамін Д,
Пописанная парта• 25 января 2024
Ответ дляРадикальная
А в дитини є нехватка, щоб його давати?
Чи це з серії, всім назначають і мені теж?
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ для40каградусная
Просто відео на очі попалося з дитинкою приблизно такого ж віку. Немає залисини. То я вже і накрутила себе.
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ дляПописанная парта
А в дитини є нехватка, щоб його давати?
Є інші покази
Пописанная парта• 25 января 2024
Ответ дляРадикальная
Є інші покази
Не має.
Єдиний показник - нехватка, який виявляють з допомогою аналізу, а не на око
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ дляОлена Свирщ
Краще звернутися до лікаря в будь-якому випадку не завадить.
На днях підемо. Буду звичайно знов запитувати. Хотіла почитати як в інших, бо таких діток не бачу зараз та й зима, всі одягнуті
Міряю від одиниці• 25 января 2024
Ответ дляРадикальная
Є інші покази
Крім аналізу крові ні один показник не абсолютний
Загугліть передоз вітаміну Д
Забризкана водою• 25 января 2024
Мій лисий був до двох років.
Але я його мій волосатик називала)
Все ок! Відросло)
Але я його мій волосатик називала)
Все ок! Відросло)
Пописанная парта• 25 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Загугліть передоз вітаміну Д
Саме так
21 вік, але продовжуємо пічкати дітей всіх підряд
Я инженер, меряю от 1• 25 января 2024
Ответ дляПописанная парта
А в дитини є нехватка, щоб його давати?
Дітям в такому віці обовязково профілактика рахіту.у вас ще дітей просто небуло)
Куплю орехи• 25 января 2024
У всех троих детей так было. Сейчас младшей 7 мес, лысина есть. Это нормально
Пописанная парта• 25 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ні, обовʼязкова профілактика була дуже давно, коли дітей годували коровʼячим молоком, а не сумішшю.
Зараз тільки після здачі аналізу назначають
Але мало хто цим цікавиться і займається
Дюйм оф о4ка• 25 января 2024
Скоро відросте. Залисини у всіх діток, бо волоссячко тоненьке, а малюк багато лежить і головою треться.
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Мій лисий був до двох років.
Але я його мій волосатик називала)
Все ок! Відросло)
Але я його мій волосатик називала)
Все ок! Відросло)
Так мило називали)
Радикальная
• 25 января 2024
Ответ дляПописанная парта
Зараз багато лікарів адекватних постять багато корисної інформації, і про віт д в тому числі. Є дози профілактичні і лікувальні. Профілактичні призначають всім дітям. Вони, до речі, теж різними можуть бути. Це вже від показань залежить
Пописанная парта• 26 января 2024
Ответ дляРадикальная
Ну слухайте і пічкайте далі