Тролю як можу• Изменено 26 января 2024
Выручайте. Не пустили сейчас через границу без загран
Поляки не пропустили. Ягодин. Скажите , могу ли я в ближайшем консульстве оформить белый билет на возврат домой, или он уже не действует? Погранец сказал едь в Люблин делай и возвращайся на другом автобусе. В своей истерике я ничего не понимаю
Всміхайлик• 27 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Блин тут этой Европы - в Германию поедь сделай, Польшу, Чехию. Было бы желание. А так тупо ничего не делать и рыдать потом.
Тупо продолжать гнобить человека, который итак в неприятной ситуации и на нервах. Ну вы и жаба
Всміхайлик• 27 января 2024
Ответ дляЗадолбулька
Ви серйозно? Правила для всіх однакові, всі мають показати паспорт для поїздок за кордон, але хтось кращий напевно. І може проігнорувати протягом 2 років необхідність робити документ, а потім тріпати нерви прикордонникам і всьому автобусу включаючи водія. Браво. Бажаю, щоб у вас оточувало побільше таких людей, особливо коли ви кудись поспішаєте в своєму як ви виразилися білому пальті. Як я зрозуміла ваш час нічого не вартує.
Ще одна..
Всміхайлик• 27 января 2024
Ответ дляГарнюнька
А как выпустили в Украину???
Выпускали всех, и по украинскому внутреннему паспорту
Анонимба• 27 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Зроблять. Взагалі-то вони повинні впускати В Україну іі громадян і без закордонного паспорта. З України, звісно, ні
Не мають, з чого ви взяли) І ніколи не пускали без документів, хіба що може під час війни якісь тимчасові зміни було внесено.
Задолбулька• 27 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Все время пропускали в Украину по укр.паспорту. Может, с Нового года новые правила.
Ще одна) з Євросоюзу по внутрішньому українському паспорту? Щасти 👌🏻
Тролю як можу
• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
підкажіть будь ласка Вас не випустили В Україну? чи з України?
В Україну
Тролю як можу
• 28 января 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Я сподіваюсь Вам тут вже написали , що прийдеться в Україні робити загран, бо Вас не випустять назад в Європу
Я повинна була 26 бути в ДП Документ, але поїхала лише сьогодні, за 2800 замовила закордонний, 7 робочих днів, це не швидкий, а якийсь супер- швидкий, який потім привозять вам за адресою, за ним не треба їхати. Це в ТЦ Україна
Ответ дляТролю як можу
В Україну
ага, вже зрозуміла.
і скільки коштує ’радість’?на сайті укр.консульства в німеччині побачила що конс.збір 30доларів. там налічкою? чи треба на укр.карточці мати гривневий еквівалент?
довго робили Вам?
бо прочитала що до 5 діб іноді роблять..
по факту виходить, якщо людина з німеччини їде, то неважливо де цей білий паспорт робити - головне щоб в країні ЄС? чи реально вони казали що краще було якби Ви в Німеччині зробили? і ВаршавуҐЛюблін запропонували просто через безвихіддя?
навіть фотка 10*15 потрібна, виявляється
довго робили Вам?
Ответ дляТролю як можу
прикольно! бо кажуть що в Німеччині в ДПдокумент нешвидкий іноді аж 5-6 місяців роблять за 130євро з усіма податками..
А швидкий за 140євро ніби за місяць. Мабуть надшвидкий десь 300євро, ящо взагалі таке там є..
Ответ дляЗадолбулька
після цієї теми вчора дізнавалася у багатьох. таки з вересня вже ввели обовязковий білий паспорт для цього. Але рдко поляки питали.. а от з грудня посилили контроль..
Хоча знайома казала, що позавчора дві її подружки поверталися з німеччині на автобусі Євроклаб без білого паспорту по внутр.українському - і не було перевірок..
Після тих блокувань на кордоні що були місяць тому мабуть поляки оскаженіли на наших(
Бо я ж так розумію, що якби авторка реально з кінцями поверталася з 5 чемоданами, дитиною, собачкою, наприклад, то їх бі все одно могли завернути назад.. тобто не думаю що причепилися до авторки по типу ’чого туди сюди в війну мотаєтеся’, бо вони ж не в курсі чи то вона остаточно назад чи на тиждень-два..
Тролю як можу
• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
ага, вже зрозуміла.
довго робили Вам?
Робиться у консульстві, в моєму випадку Люблін, бо він найближчий був. Сплата за реквізитами на пошті, 132 злотих, це вже з комісією. Фото в мене 10×15 не просили, лише маленьке, як на паспорт. Після того як принесла всі документи, заповнила анкету то за 15 хвилин видали
Тролю як можу
• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
В мене в укр.паспорті стоїть дата перетину кордону 7.03.22 і він питав, я казала, що їду перший раз в Україну за цей час і в мене на ранок термін на загран в Україні. Якщо хтось хоче нерви собі зробити, то пробуйте, але воно того не варте. Ще зіграло роль, що це була ніч, інакше, я б швидко все зробила і поїхала
Ответ дляТролю як можу
дякую за розʼяснення!
’Сплата за реквізитами на пошті, 132 злотих’ тобто прийшлося ще біжати на пошту найближчу аби заплатити? і ніби ви писали що без злотих були, тому ще спершу в обмінник бігти довелося?
виходить, що в такі консульства можна без запису? чи все одно довгеньку чергу довелося чекати? чи під білий паспорт там окремий кабіне, бе нема шалених черг?
Ответ дляТролю як можу
а Ви приватним перевізником їхали? ну такі бусіки на 8 місць? чи якимось фліксбусом, євроклубум?
Тролю як можу
• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
Флiксбас
PANTERA_KET• 28 января 2024
Ответ дляЖинси на дитину
До Германии прокатитесь
Близкий свет
... уже катилась бы в Валенсию, это поближе
Жинси на дитину• 28 января 2024
Ответ дляPANTERA_KET
Близкий свет
Ну что и требовалось доказать. Паспорт получить можно
Жинси на дитину• 28 января 2024
Ответ дляgdsN
Та пофик полякам на протесты. Есть предписания- на основании чего пропускать - они выполняются . И пофик навсегда или на час выезжает человек есть инструкция по ней и работают
Тролю як можу
• 29 января 2024
Ответ дляgdsN
дякую за розʼяснення!
Я прийшла перша о 7 годині, о 8.30 прийшов чоловік по терміну. Так, одразу в обмінник. Я думаю, що залежить від міста кількість людей. Вже коли я прийшла з усім готовим, то людей було чимало, але мене забрали без черги