Багиня• 26 января 2024

Ігоря чи Ігора?

як зараз правильно за новим правописом?
Пліткарка• 26 января 2024
а
как и раньше
р - твердая
Ашотакоя• 26 января 2024
Автор, в гуглі є відмінювання.
Ігоря
Муууумие• 26 января 2024
Ігоря
Муууумие• 26 января 2024
Ігоря – згідно з правилами сучасної української мови ім’я “Ігор” у родовому відмінку говориться і пишеться з буквою “я” в кінці слова – “Ігоря”. Написання цього імені є виключенням із правил відмінювання імен, що закінчуються в називному відмінку на -р (Ігор – Ігоря, Лазар – Лазаря). https://gramota.me/igorya-chi-igora-yak-pravilno
любименькая• 26 января 2024
Ігоря. Знаю точно, бо брат Ігор…Ігорю, Ігоря…
Все питаю зарання• 26 января 2024
Ігоря з 2019 року.
Перша скрипка• 26 января 2024
Ииииигарь!
Живчик-счастливчик• 26 января 2024
Ігоря
Пасти Ла• 26 января 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ігоря з 2019 року.
Отак живеш собі і думаєш, що пишеш правильно, а вони раз, і змінили правила))
Все питаю зарання• 26 января 2024
Ответ дляПасти Ла
Зміни не такі часті. Між попередніми і змінами 2019 - минуло 30 років.
Laluna1993• 26 января 2024
Ігора
Ищу-брожу• 26 января 2024
Ігоря, Ігорю, Ігорьович.
Дивіться підручник з укрмови, іменники твердої і м´якої групи.
60 метрів сметани• 26 января 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ігоря з 2019 року.
В 1998 теж було Ігоря
niv• 26 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ігоря, Ігорю, Ігорьович.
Ігорович
Ищу-брожу• 26 января 2024
Ответ дляniv
Ігорович
Ви мені свої фантазії, а я вам - як воно за правилами.
Читайте підручник - ІгорЬОвич
niv• 26 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
Читайте підручник - ІгорЬОвич
Це не фантазії, а то, як написано у моїх дітей в свідоцтве про народження. Читайте далі підручники)
Ищу-брожу• 26 января 2024
Ответ дляniv
Свідоцтво про народження ваших дітей може довести лише неграмотність працівників рацсу. До норм української мови це не має ніякого відношення.
Ще раз повторюю - відкрийте підручник.
Рожки-да-ножки• 26 января 2024
Вчителька нам виправила Ігора на Ігоря,а то зошити ми неправильно підписували,хоча мені більше Ігора подобається)