Раздражевская• 04 ноября 2025
Ви прибираєте в хаті коли чекаєте гостей?
От була в гостях нещодавно у родички. Мама рідненька, все догори дригом, все хаотично розкидано, пилюка столпом, засмалені меблі, іграшки в серванті разом з сервізами, унітаз засраний, воніща... І це на день народження, коли купа людей в хаті. Та в неї в принципі таке завжди, тому тема не про то "ашолюдискажуть". От просто цікаво, чому жінки так себе не поважають і живуть в хліву? Хіба ж так важко прибрати? Я взагалі не переношу срач, та й звикла одразу класти все по місцях, і домашніх навчила, ну не можу я нормально функціонувати, коли щось муляє очі...
Українська Мрія• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
о божечко, цілу годину на те щоб жити як людина, а не свиня в хліву... дійсно, краще тікток полистати
Та мені є чим зайнятися окрім ТТ, з якого ви не вилізаєте.
В мене раз на 5 днів домробітниця, решту часу я майже ніколи навіть посуд не мию.
І да, я краще вибачуся, поки ви чергову годину вилизуватиме свій срач) Не бачу сенсу марнувати на те час.
НеВРотик• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
у мене так само, завжди чисто. навіть на зйомних квартирах прибирала до блиску. зараз своє житло, вилизую все як в хірургії)
у вас ОКР? зачем как в хирургии?
Зроблено у 80-х• 04 ноября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Я только в эти дни и убираю, когда жду гостей. 4-5 раз в год.
Моя схема
Там-тарарам• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
і мене бісить бруд, а не для гостей
Да всем как-то все равно , бесит вас что-то или не бесит . Каждый живет как ему удобно .
Раздражевская
• 04 ноября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
а еда хоть вкусная была?
по теме.. ну не замечает человек эту грязь, считает, что и так нормально.
готує смачно, це факт
Раздражевская
• 04 ноября 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
ну вот какая вам разница кому как приятно жить? раз живут люди так, значит на это есть причина.
просто цікаво
Кондуктор автобуса• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
готує смачно, це факт
и вы не побрезговали есть в таком гадюшнике... Так может все же не так грязно у нее было?
Раздражевская
• 04 ноября 2025
Ответ дляНеВРотик
у вас ОКР? зачем как в хирургии?
ну не прям дослівно, просто чисто. не чіпайтесь до слів
Кондуктор автобуса• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
просто цікаво
ну, скажу про себя. я перед гостями всегда убираю. НО!! если гости не предвидятся, то могу жить и в грязи. может не так как вы описали, но все же перед людьми было бы стыдно. а причина банальна - депрессия, просто не хочется вставать и что то делать. хочется чтобы день начинался и сразу заканчивался, я неделями могу из постели не вылазить
КаваЗМолоком• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
та давайте, переживу якось)) заінтриговали
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3778838
По-моему это
Пищалка• 04 ноября 2025
Більше, ніж срачі в чужих квартирах, я не переношу жіночок, які обсирають родичів за спинами.
Особливо, якщо ці історії - вигадані.
Сладкий лимончик• 04 ноября 2025
Так завжди, і не із-за того, що люди скажуть, а просто не приємно відчувати себе засранкою, в мене може бути і срач, але якщо гості йдуть, то не хочу щоб в гімнюшник приходили, я пам´ятаю як до родички ходили, то там легше було спалити в тій квартирі чим прибрати, гидко було на килим ставати
Бабка-байкерша• 04 ноября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Убирала раньше, сейчас домой не приглашаю.
Аналогично. Сейчас могу неделю пол не мыть и гори оно все синим пламенем. Никого не зову просто в гости. Встречаемся на нейтральной территории
ОдинРазНадетое• 04 ноября 2025
Ответ дляПартизанка
Вы напомнили смешную историю. Зашли мы как-то в гости к знакомой с дочкой подростком. У дочки, вернее у меня с ней проблемы с порядком. Может сваливать вперемешку грязные носки, косметику, мелочевку и даже бельё. Грязную посуду держать на столе по несколько дней, доходило до мошек, вони и плесени.
У знакомой дома приблизительно как вы описали.
На следующий день моя дочь вытирала пыль, драила полы, расставляла все по местам)) правда эффекта ненадолго хватило)
Идите снова
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Я мою пол, но не для гостей, почему все решили что нет.
Бабка-байкерша• 04 ноября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Наверное по фразе «убирала раньше» ))
Раздражевская
• 04 ноября 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
По-моему это
йоййй...мене знудило
Путающаяся• 04 ноября 2025
у меня всегда чисто и убрано, поэтому перед гостями не убираю. А вот после гостей убираю
куркулиха• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
йоййй...мене знудило
Прибрали вже?
Ви ж самі попросили)))
Стильна штучка• 04 ноября 2025
гостей не кличу рокыв 10. чистий спокій. усі зустрічі- кафе,парки,ресторани
Анютины ласки• 04 ноября 2025
Ответ дляБабка-байкерша
Наверное по фразе «убирала раньше» ))
Так речь же идет непосредственно перед приходом гостей, а не просто про уборку.
Бабка-байкерша• 04 ноября 2025
Ответ дляАнютины ласки
Ну а все поняли иначе 🤷♀️
А вот недавно• 04 ноября 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вже ця історія була тут написана і не один раз.
чи це привід пишатись? Каву з брудних чашок п´єте з подругами, чи вони з одноразовим посудом приходять?
Партизанка• 04 ноября 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Идите снова
Не могу же я человеку навязываться
А вот недавно• 04 ноября 2025
Якби мені колись сказали, що срачі будуть приводом для самоповаги, марнославства і про це будуть нагадувати майже в кожній темі, демонструвати гадюшники, мене б це здивувало. Але не зараз.
Мовчу, але хочу• 04 ноября 2025
Ответ дляА вот недавно
Потому что кто-то ранее вам сказал, что выставленные в определенном порядке предметы - повод для гордости и самоуважения? И для оскорбления чужего дома?
Аноним_• 04 ноября 2025
Ви мені нагадали мою колишню подругу з роботи, прийшла до мене в гості якось, назавтра колеги кажуть, мовляв, ти цю більше до себе не клич, вона твою квартиру обісрала з ніг до голови.
Пиши-пропало• 04 ноября 2025
Уникаю гостей. Вже багато років успішно - подумки дякую тому, хто видумав безліч кафешок, ресторанів і заміських зон відпочинку. Бо найгірше, що може бути - це гості у мене в квартирі ( на дачі - будь ласка)
короткопамятна• 04 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
а самій приємно в гадюшніку? це ж не для гостей, а для себе...хіба ж не круто дивитися на чистоту і порядок?
Чистота буває різна. В нас 4 людини 2 ка. Підліток. Срач. Багато речей дуже тісно. Перед гостями прибираю тиждень. А потім все знову , неможливо придержуватися повного порядку.