Кукарачка• Изменено 26 января 2024
Свекруха - потрібно держати подалі від себе чи навпаки поближче, як ворога?
Мені здається всі ми на початку серьйозних відносин зі своїми чоловіками, прагнемо побудувати гарні відносини зі своєю свекрухою. Але не всім, це вдається. Я думаю, що свекруньку потрібно тримати на відстані витянутої руки. Моя свекруха завжди вважала, що все що вона робить правильно і ніколи не звертала уваги на мою думку. Але були ситуації коли я зрозуміла, що її треба тримати від себе далеко. Одного разу, вона колись не гарно висловилась в сторону моєї матері, моєму чоловіку і думала, що я цього не чую. Після цього я звела спілкування на нуль. Вона потім хотіла, якось згладити ситуацію. Почала підлизувати сь. Гроші, мені скидувати, перший раз я подякувала, сказала що не варто було, і все. А вона чоловіку сказала, що я з нею спілкуюся тільки тоді, коли вона мені гроші скидує.(Хоча я їх не просила) Потім знову скинула, я почала повертати їй назад. Не захотіла скидувати свою картку свекруха, так я їй поповнила мобільний на 2к грн. Думаю вона була задоволена.😂
Навіть зараз коли, щось нам передає, я його не беру. Чоловік може взяти для себе. Або коли щось онуку передає, (але завжди все передає на свій розсуд) Я віддаю іншим людям і вона це знає. Ображається на мене, не спілкується, але тільки таким методом я змогла поставити свекруху на місце. А у вас були якісь методи для свекрухи?)
Смурфик• 26 января 2024
У вас із чоловіком є батьки? Чому завжди в сімейних справах фігурують свекрухи та матері. Просто цікаво.
Викликаю на дебати• 26 января 2024
Ответ дляСмурфик
Вы что, не из планеты?) конкуренция, пол один, знакомо о выживании?)) дети за родителей конкурируют, а тут мужик и две тетки. Вы на женском форуме. Сходите на мужской, почитайте, как они друг перед другом яйцами меряются, как ужиться не могут и решают, кто хозяин.
Все будет, но потом• 26 января 2024
Мені не потрібні стосунки зі свекрухою. Я ніколи не намагалися з нею спілкуватися. Вона з першого дня як мене побачила мене не сприйняла. І категорично, агресивно була проти. Про гадості і вплив на мого чоловіка взагалі мовчу. Вона мені не родичка, і я їй як і вона мені нічого не винна.
Смурфик• 26 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну а чого авторка не пише, чи свекор передає щось онукові, чи дає гроші, чи вчить молоду сім´ю як жити чи ще щось там. До батьків ніколи ніяких претензій. Чим вони зайняті взагалі. І при чому тут одна стать, до чого це взагалі??? Стать важлива тільки в сексуальних відносинах.
Перша леді колгоспу• 26 января 2024
Ото так проблема.Всі ми люди і час від часу можемо сказати щось не те.Робити з цього трагндію і роздмухувпти війну не бачу сенсу.У Вас росте син і Ви також будете свекрухою.Бумеранг ніхто не відміняв..Примиріться,та насолоджуйтесь життям.
Будьте так ласкаві• 26 января 2024
Я не общалась со свекровью лет 7.Она меня не приняла,подначивала,выставляла дурой.Но вот по прошествии лет она изменила мнение и теперь я самая хорошая.Общаеся тесно,выручает меня ,а я ее.Учит меня по прежнему,но я уже понимаю что она не со зла.
Кукусик• 26 января 2024
Автор, к почти 50 годам я поняла: любую женщину, даже самую распрекрасную, нужно держать подальше от своей семьи, кто бы это ни был: подруга, свекровь, мама.... Только нейтральные отношения.
Срочнокпсихологу• 26 января 2024
Ответ дляСмурфик
Самки воюют за ресурсы самца
В это время свёкры мужчины занимаются своими жизнями,пьют пивко,бродят по любовницам,пока свои тётки воюют)
Уходя дверю не хлопать• 26 января 2024
Сейчас не общаемся практически
Старалась старалась, реально 15 лет и как в прорву практически.
Я не клинический, пожизненный психолог и психотерапевт.
Но наконец решила прервать общение, когда уже самой понадобился психолог, увы((((
Не любовница• 26 января 2024
Моя теж нахамила моїй мамі. Дзвіночки були й раніше, а то її якось прорвало. Я на 5 років викреслила її з життя. От взагалі повністю. Ні телефонних розмов, ні передач, ні внуків. Сказала, не подобаємося ми з мамою вам? ок, відтепер у вас не немає ні старшої невістки, ні свахи, ні внука. Навіщо псувати одне одному життя? Тіштеся собі тими, хто вам подобається. Тепер - сама чемність і доброзичливість. Не знаю, чи щиро. Але принаймні зовні тримається дуже добре. Наче помудрішала...
Дюагональ• 26 января 2024
Поміняйте карту банківську. І автоматично перекази будут повертитись їй назад, вона ж реквізитиів не знае.
По темі це більше способи маніпулювати й управляти Вами. Взагалі навіть хорошу(умовно) свекруху треба тримати на дистанції. Вона грає не на Вашому полі, а на боці свого сина. Не дай Будда якість проблеми чи ще щось - вона на Ваш бік не стане. Навіть якщо Ви будете сто раз права, просто тому що то син. А жінок може в нього бути й 15. Плавали, знаемо.
Перекус беру завжди• 26 января 2024
Та ви недалеко від свекрусі втекли судячи по тексту ) ваша злоба до неї аж через екран пре ) шкода вас
Дюагональ• 26 января 2024
Моя була ніби хоррша поки не почалась війна, й брата чоловіка не забрали на фронт. Видно психіка не витримує, маску зірвало, тому зараз вилазить те про що раніше можна було догадуватись, або випадково проговорювалось.
Брат чоловіка без дружини та дітей, і не мав, хоч під сорок уже. Але іншої невістки щоб викидати злість нема, то на мені старається. Сина (чоловіка) шкода,, свекра боїться(важкий характер) а я ідеальна мішень.
Майская киска• 26 января 2024
Ответ дляДюагональ
У мене та сама історія. Брата чоловіка забрали А я вже не можу слухати її голос, коли вимагає уваги й придумує щоденні катастрофи. У нас вже брак на грані. Я не витримую.
Кукарачка
• 26 января 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
А что ваш муж? Как реагирует на ваш срач?
Раніше хотів, щоб ми спілкувалась. Зараз вже цього не прагне. Але завжди займає мою сторону в сварках. Я взагалі, не люблю конфлікти, але свекруха перша починає. А я видусь на оці провокування.
Дюагональ• 26 января 2024
Ответ дляМайская киска
А у того брата дружина є? Чи Ви із невісток одна?
Майская киска• 26 января 2024
Ответ дляДюагональ
Одна.
Майская киска• 26 января 2024
Ответ дляДюагональ
Боже. Ви додали інформацію до свого допису. У нас майже симетрична ситуація. Її чоловік (свекор) вже помер.
Дюагональ• 26 января 2024
Ответ дляМайская киска
Одна.
Та ж сама фігня. На жаль, або витримувати або дистанція. Як ніби Ваша чи моя вина в тому є, Що її сина(не чоловіка невістки) забрали на фронт.
Ms. Похвала• 26 января 2024
Та різні свекрухи і різні відносини і відношення. Мою чим далі тим краще.
Настасья Пицун• 26 января 2024
Я її не витримую. Людина на занадто низьких вібраціях. Найнижчих. Постійні плітки. Постійні претензії. Хто вийшов з кімнати, того хейтить. Мені важко з такими. Тому спілкування з нею майже немає.
СирОжино пирОжино• 26 января 2024
Автор, ви не розумна, м´яко кажучи. Прийде час і Ви це зрозумієте. Може...
Кукарачка
• 26 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Така сама і в мене, нажаль.