Експертиза засвідчила, що через хворобу жінка не усвідомлювала свої дії та не могла керувати ними.Матір, яка торік втопила двох дітей у кар’єрі на Рівненщині, відправлять у психіатричний заклад. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.
Трагедія трапилася 23 серпня 2023 року у селі Сопачів Вараського району. 42-річна жінка привела до місцевого кар’єру двох своїх синів, 6 та 7 років, і втопила їх у водоймі.
’Одного з них матір силою тримала у воді, доки той не перестав опиратися, а іншого зіштовхнула з дерев’яного помосту на глибину, знаючи, що дитина не вміє плавати. Чоловік побачив дружину лише коли та поверталася від водойми без дітей, вона одразу зізналася у скоєному’, - йдеться у повідомленні.До суду було скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно матері.
Зазначається, що психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною. Через хворобу вона не мала можливості усвідомлювати свої дії та керувати ними.
Матір втопила двох синів на Рівненщині – деталі трагедії
Торік у серпні на Рівненщині матір втопила двох синів 6 та 7 років у водоймі місцевого кар’єру.
Старшого сина вона силою занурила у воду і тримала доки той перестав чинити супротив. Молодшого скинула з дерев’яного помосту, знаючи, що той не вміє плавати.
Згодом до водойми прибіг батько дітей. Одного із синів він зумів дістати самотужки. Однак реанімаційні заходи не дали результату — хлопчик помер. Іншу дитину дістали водолази Жінка зізналася у скоєному. Її затримали
Ответ дляЕлена1265
Человек болен! А зная, как у нас оказывают мед помощь бесплатную, казнить нужно не ее
А причем здесь : « зная как оказывают мед помощь бесплатную»?
Многие уже увидели хваленую медицину европейскую и платную и бесплатную .
В этом конкретном случае виноваты окружающие , которые тупо забили болт на эту женщину . Врачи здесь причем ?
алергирина• 26 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
вот пример того как всем людям по..рен и наша новая волна - не влазить, сами разберутся, чужая семья потемки и т.д. , Она была учителем, уволилась и ну полюбому! все знали что у нее с кукушкой не все в порядке. И сотрудники и родители, и дети, и муж, и родные , и друзья. Если она в таком состоянии была это уже хроническая шизофрения, запущенная стадия , ее родные и муж! должны были ее поместить в больницу и она должна была проходить лечение , хотя бы что б наступила ремиссия!
В рівному викладачка вузу застрелила чоловіка і дочку. Ходила по психологам, але депресія взяла своє.
Ответ дляИрина_Б_
Так может она не давала своего согласия на госпитализацию ? И пока она ничего не совершила - принудительно не имеют право . Вроде гуманно все , но от таких законов полно психов в стадии обострения по городу шастают , реально страшно за окружающих .
Ответ дляОлечка79
Потому что у нас нет бесплатных психологов. И лекарства, которые выписывает психиатр не бесплатные
Inno4ka-ya• 26 января 2024
Ответ дляТанюша
Ви про що???
В нас немає навіть такого діагнозу депресія, в нас є діагноз - лінива
А з чого взяли, що в неї депресія? При депресії топлять дітей? Вона психічно хвора.
Inno4ka-ya• 26 января 2024
Ответ дляDamianaD
Ця жінка працювала вчителем в місцевій школі.
Звільнилася.
В той день батько пішов записувати дітей в школу, вона була категорично проти.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Вона ще й комісію якось пройшла. І могла втопити ще й чудих дітей, а не тільки своїх.
ЧупакабраЗеБест• 26 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви серйозно? Тобто, людина хвора незрозуміло на що, може вона там глюки роками ловить(?). Суспільству пох, родичам включно з чоловіком -- аналогічно і тут раптом всі прокинулися.
психитария может и внезапно накрыть. это под моим кузнецовском...
Без згоди самої людини не можна її госпіталізувати, поки вона не становить загрози оточуючим.
Коли у сусіда случився гострий психоз на тлі батькової смерті, його змогли відправити до лікарні тільки після декількох викликів полиції, коли він на матір кидався.
Трагедія страшна, але ця жінка хвора. За такою слідкувати - не услідкуєш, як воно і сталося (
Inno4ka-ya• 26 января 2024
Ответ дляDarina26
Тю. Она ж больная. Это трагедия
Вона вбивця. Мені пофіг, хвора на голову чи ні.
Inno4ka-ya• 26 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
А дети тут причем? Что они могли в 6 и 7 лет сделать?
Ответ дляВишневка
спасибо реформам Супрун. На деле, в психушке умеют уговорить что б она подписала согласие, просто халатность родственников- типа ничего страшного, тихая, странная, но мы потерпим, а то что без лечения это состояние ухудшается и что ей голос нашепчит хрен его знает
Vitamina1407• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
А ви часто слідкуєте за сусідами та контролюєте їх родинні відносини? Допомагаєте таким людям або кудись пишете що там не все добре?
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
так потому что у многих до сих пор совдепия в головах, когда психические проблемьі отвергаются, а депрессия - єто вьідумки. Женщина могла бьіть в тяжелейшей депрессии, а муж считать, что она вьідумьівает, а свекровь наседать, что ленивая, потому что раньше и в поле работали и сразу рожали и там же 20 детей растили и бла-бла-бла... У нее кукушка сьезжала, а родичи наверняка глаза на єто закрьівали. Могли и еще больше затюкивать, усугубляя ее состояние.
Ответ дляDamianaD
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
вспомнила аналогичную трагедию в Киеве, тоже 2 детей, и женщина работала воспитателем в саду.
Отзывались хорошо о ней все поголовно.
Думаю диагноз однозначен.
Жаль наша медицина бестолковая и на подобные ситуации (а звоночки наверняка были) не реагируют так как в Европе
Отзывались хорошо о ней все поголовно.
Думаю диагноз однозначен.
Ночка_темная• 26 января 2024
Ответ дляIsidda
Удалено администрацией...
Це не так очевидно.Наприклад, знаю жінку що працювала вчителькою і через якийся час після смерті сина в неї почалися психічні розлади, бо винуватила себе в його смерті,замкнулася в класі, почала його громити.До цього ніхто не бачив в ній психічних порушень.Через декілька років викинулася ця жінка з вікна
kalambina2• 26 января 2024
Ответ дляЕлена1265
есть и бесплатные респолепт, нейролептик
kalambina2• 26 января 2024
Ответ дляОлечка79
А Вы обращались что настолько в курсе ?
У меня подруга работает экспертом на дурдоме
Больница государственная
Там все есть .
Больница государственная
Там все есть .
там даже кормят
Ответ дляОлечка79
А Вы обращались что настолько в курсе ?
Больница государственная
Там все есть .
Больница государственная
Там все есть .
Да, мы обращались для родственника. Терапии бесплатной нет, АД, которые выписали были ок.1000 грн в месяц. Сеанс психотерапевта от 1000 грн, принудительной госпитализации нет
Ответ дляалергирина
психолог не лечит депрессию, это только психиатрия. Очень жаль что у нас такая халатность к таким людям и по психологам это вообще отдельная история, работают все кому не лень
Ответ дляDamianaD
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Разве это не та история где муж бросил ее ?
Вообще я представляю какой ужас отец детей испытал
Ответ дляDamianaD
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Звільнилася.
Він пішов, і вона пішла, з дітьми....
Як такі люди працюють в школі?
Ну да, могла ж кукуха слететь и с чужими детьми ((