Да_Я_ТакаЯ_• Изменено 26 января 2024

Горе мать. Прикорм

Хто давав прикорм з гречки? Порадьте. Дала дитині 4 міс. Змолоту гречку. Не така як прям мука, а крупинками трохи,як манка. ( Яка вона повинна бути ?)Про варила хв 12. Дала під вечір. Два рази прокидалася плакала. І я разом з нею. Нагодувала на свою голову. Боюсь що її всю ніч турбуватиме це. Еспумізан поки дала, спить
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляZavarzinaA
Дайте ребенку эспумизан и больше не занимайтесь ерундой. В инете куча инфы о том как и когда и в каких случаях с чего начинать прикорм. С каш начинают только если недобор веса, во всех остальных случаях это овощи!
Дякую. Вже й не хочу
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
В 4 міс??? Ви лікар?
Де я писала, що з 4? Хоча в окремих випадках і з 4 починають, так.
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Уявіть собі,якщо не хоче груди відвертається.
І хоче гречку мелену. Дитина просто може не хотіти їсти, причини бувають. Але в 4 міс сама не йде за стіл, ложку не тримає.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляZavarzinaA
Давала по пів л.ч. банан, яблуко жовте, моркву варену, пюре, картоплю. Всього по пів ложки і першій половині дня
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
У автора саме така окрема ситуація. Дитина суперрання , вже треба кашу, бо просить
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
П.ц. лікар точно не у вас в контактах
пАлАвинкА• 26 января 2024
Цікаво,хто вам таке порадив зробити)
Опля Картопля• 26 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
За стіл просила посадити? Ложку дати, хліба шматок
Чарочку
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Навіщо ці експерименти?
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Невже ви думаєте, що тут буде купа мам, що дають в 4 міс яблука, моркву, каші мелені? Це ж здоров´я дитини, а не тема для приколу. Вас лікар забанив?
ol_kin• 26 января 2024
Купіть ніблер і дайте спробувати бананчик, якщо дитині цікаво, просто лизнути на перший раз, а краще брязкальце силіконове купіть і нехай жує
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Чарочку
А воно ж блищить, хлюпає, смак незвичний, краса
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Навіщо ці експерименти?
Думала щоб корисніше, почитала каша покупна з 4 місяців
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
І спиться потім добре))
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не корисніше, ніж грудне молоко. Припиняйте.
Ms. Анонимная• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Боюсь шо крупинками. Я то дала в перемішку зі своїм молоком
Автор,блендером все размешивать нужно в таком возрасте и все прикормы днем
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляol_kin
Для цього є спеціальне харчування для малят, точно не мелена гречка
Дитячі каші дозволені з 4 міс. Тобто, за потреби (її визначає лікар) їх можна вводити з 4 міс. Там теж мелена гречка.
Ms. Анонимная• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор,есть готовые каши.Я не знаю почем они сейчас(гречневые,рисовые,овсяные).Разводятся как молочная смесь.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Мелена але повітряна така як пластівці і її просто заливають водою.
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Але це визначає лікар і то не гречка з банки, бо дитині захотілось. Там вже були яблуко, морква і ще купа всього. Мама розважається
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Та я ж не годую ложками, просто спробувала
Молода і нерозважлива• 26 января 2024
С 4-х месяцев можно давать из прикорма только нежирный бульон. И с 5-ти месяцев разведенную кашу ’Малыш’.
Для гречки пока рано.
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Як пластівці??? Може ще й з цукром. Ви троль
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я про це і пишу - за призначенням, за показаннями. Про яблука і моркву - ноу коментс)
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Без слів. Ваша дитина себе не захистить.
ol_kin• 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Там гомогенізована гречка, а не мелена!
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Гречка це останнє що дала
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляol_kin
Там гомогенізована гречка, а не мелена!
Отож і не пластівці. Є в атб такі пухкі, але то не для таких малят
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Гречка це останнє що дала
А на завтра що плануєте?
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляol_kin
Там гомогенізована гречка, а не мелена!
Трішки довше блендером попрацювати, і буде гомогенізована.