Да_Я_ТакаЯ_• Изменено 26 января 2024
Горе мать. Прикорм
Хто давав прикорм з гречки? Порадьте. Дала дитині 4 міс. Змолоту гречку. Не така як прям мука, а крупинками трохи,як манка. ( Яка вона повинна бути ?)Про варила хв 12. Дала під вечір. Два рази прокидалася плакала. І я разом з нею. Нагодувала на свою голову. Боюсь що її всю ніч турбуватиме це. Еспумізан поки дала, спить
Язикувата Хвеська• 26 января 2024
Тож прикорм з 6 місяців. А чого не вранці дали? Нове тільки вдень.
Разгуляшка• 26 января 2024
Никакой новый прикорм нельзя давать вечером. Только в первой половине дня, здоровому ребенку, в хорошем настроении, в промежутках между сном
Разгуляшка• 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Нащо таке дали???
Скучно стало маме) захотелось помолоть гречку, поварить, потом ночь не спать 🙈
Гигиенишвили• 26 января 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Не раніше 6 місяців
АяВсёЗнаю• 26 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
Нашо воно в 4 місяці
А, ну це точно не воно, щоб так реагувати
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Пів ч л
Від півложки нічого не буде. Прикорм з 6 міс, якщо немає критичного недобору ваги чи якихось інших показань
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
Та ні, вона з зацікавленням дивиться як їмо. Дала груди. Вона відмовилась, відверталася
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляol_kin
Прикорм рекомендують не раніше 6 місяців і з однієї ложечки на пробу, з овочевого пюре, а не ’ нагодувала гречкою’ борщу ще дайте
Деякі дають і радіють, що самі продвинуті(
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Боюсь шо крупинками. Я то дала в перемішку зі своїм молоком
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І вже бігає та розмовляє,вундер.
Кумедний ґудзик• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А нащо?
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляol_kin
Можна і з каш починати, якщо дитина погано набирає вагу
Гигиенишвили• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
За стіл просила посадити? Ложку дати, хліба шматок
Да_Я_ТакаЯ_
• 26 января 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
І вже бігає та розмовляє,вундер.
Уявіть собі,якщо не хоче груди відвертається.
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляЗавжди недо...
В 4 міс??? Ви лікар?
Глаза_в_3_карата• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо на котлети наступного разу буде дивитись?
Завжди недо...• 26 января 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не переживайте
Летала_НаМетле• 26 января 2024
Ответ дляГигиенишвили
І сало. Харчовий інтерес. А потім пивка для роботи печінки
ZavarzinaA• 26 января 2024
Дайте ребенку эспумизан и больше не занимайтесь ерундой. В инете куча инфы о том как и когда и в каких случаях с чего начинать прикорм. С каш начинают только если недобор веса, во всех остальных случаях это овощи!