Все до блиску• 27 января 2024
Хто може розтлумачте сон будь ласка
Приснилось: Що ніби граюся з вовком якого знаю він як домашня собака добрий до мене - він мене граючи кусає за руку і я бігаючи з сніжної гори тирнула рукою об пальто і граюсь з ним далі він мені зубами хватає за руку яка в перчаткі балується, потім я знімаю перчатку бачу легенькі подряпини від зубів вовка і з них повиходила кров потім помітила крові пляму на пальті і думаю блін це тернула рукою тепер вимазане пальто і прокинлась.
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляMarMarem
Будьте осторожны в отношении с властным человеком. Может сделать больно и не поймёт этого. Такова его природа/ мораль/отношение к жизни. Всегда помните кто перед вами.
Це стосується чужої людини чи рідної або близької ?
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляMarMarem
Властна людина це якась чужа людина мається на увазі?
Дверной_Проем• 27 января 2024
будете «гратись» так з «аРбузером», типу лагідний, бла-бла-бла, але вовча натура дасть про себе знати. враховуючи ступінь «травми» уві сні то «отдєлаєтєсь лєгкім іспугом».
це може бути як стосунки з чоловіком так і керівництвом (не обовʼязково чоловік).
корочє будьте пильні. не заграйтесь
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
корочє будьте пильні. не заграйтесь
Дякую за вашу відповідь!
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляMarMarem
Если не можете понять кто это, просто будьте осторожнее в отношениях с людьми, не болтайте лишнего, не давайте в долг,...
Зрозуміла, дякую за вашу відповідь )
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляА.р.і
Може бути про друга або коханого, трошки абюзивного
Ага чоловік в мене такий трішки аб´юзевний як ви сказали! Дякую за відповідь!
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляА.р.і
Це хтось новий. Дуже схоже що закохаєтесь, заграєтесь.
Ааа зрозуміла)))
Все до блиску
• 27 января 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Новый родственник появится
Цікаво))