П´яна вишня• 27 января 2024
Что для вас глупый человек?
Значит надо• 27 января 2024
Темою нижче.
Створює тему про нічні прогулянки і «не знає», що в Україні діє комендантська година
БоХатая• 27 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Темою нижче.
Тоже зашла именно про нее написать
Семенівни сусідка• 27 января 2024
Люди выставляющие чужие фото. Спамящие из дня в день одно и то же
Море_море_я_скучаю• 27 января 2024
Ответ дляЗначит надо
Темою нижче.
Не все находятся в Украине
Значит надо• 27 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не все находятся в Украине
А форум український. Ну хоча б українську реальність, в якій живуть твої співвітчизники вже майже 2 роки можна враховувати?!
Баба Йога• 27 января 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Не все находятся в Украине
То нехай і пише в місцевих чатах. Ні?
Чорт і Шо• 27 января 2024
Те кто вечно ноет и ищет виноватых в своих неудачах по жизни. Человек может взять и что то менять, но вместо этого просто ищет крайних регулярно
Полуничка• 27 января 2024
Ось тупі теми від тупих людей , наприклад .
І ще десятки за день : чи можуть любити товстих? Чи можуть любити худих? Скільки у вас трусів?
Бараболька• 27 января 2024
люди, які вузько мислять. люди, які обмежуються лише своїм досвідом і вважають шо у всіх так, а коли кажеш шо не так то з піною у рота шось доводять.
люди, які лізуть з порадами, яких не просили.
люди, які не думають своєю головою, а покладаються на інших.
люди, які сидять рівно на сраці, нічого не роблять, але заздрять іншим, не знаючи і 5% того як то досягається
Брюнетка в Мармеладе• 27 января 2024
Ответ дляПолуничка
Ахах, там вон ещё тема про цвет вашего вантуза появилась😂
Вакцениро Вона• 27 января 2024
Глупый человек это человек с патриархальным мышлением аля ’женщина должна варить борщ,женщина не способна на что-то большее’,ну и глупые патриархалы это те которые считают, что жертва виновата в изнасиловании