Работать надо• 27 января 2024

Меня постоянно проклинает сестра

Только придет в гости,насмешки,ухмылки,поддержки никогда нет...а это дома что то твориться стало,батюшка вычитки дал,как только читаю,она телефон обрывает с потоками бесконечных жалоб на здоровье
Холодная каша• 27 января 2024
Ви ж розумієте, що вона це робить не від того, що безумно щаслива, а навпаки глибоко нещаслива людина.

Всюди влазю• 27 января 2024
Навіть в Біблії пише, що незаслужені прокляття не збуваються. Сестру шкода, видно нещасна людина
Love_Love_Love_• 27 января 2024
Насправді о вона приїжає до вас?
Love_Love_Love_• 27 января 2024
Нашо?
Холодная каша• 27 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
А що в біблії є поняття заслужені прокляття?
Я думала прокляття не схвалюються взагалі.
Админко• 27 января 2024
Не запрошувати в гості, можливо?
Всюди влазю• 27 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Так, почитайте отут
http://www.god.in.ua/?p=9011
Бог прокляв Змія: «І сказав Господь Бог змієві: за те, що ти зробив це, проклятий ти перед усією худобою і перед усіма звірами польовими; ти будеш ходити на череві твоїм, і будеш їсти прах у всі дні життя твого; і ворожнечу покладу між тобою і між жінкою, і між сіменем твоїм і між сіменем її; воно буде уражати тебе в голову, а ти будеш жалити його в п’яту» (Бут. 3:14-15).
Бог прокляв Єву: «Жінці сказав: примножуючи примножу скорботи твої у вагітності твоїй; у болях будеш народжувати дітей; і до чоловіка твого жадання твоє, і він буде панувати над тобою» (Бут. 3:16).
Бог прокляв Адама: «Адамові ж сказав: за те, що ти послухав голос жінки твоєї і їв від дерева, про яке Я заповідав тобі, сказавши: …у поті лиця твого будеш їсти хліб, доки не повернешся в землю, з якої ти взятий, бо порох ти і до пороху повернешся» (Бут. 3:17-19).
Бог прокляв землю за гріх Адама і Єви: «Адамові ж сказав: за те, що ти послухав голос жінки твоєї і їв від дерева, про яке Я заповідав тобі, сказавши: не їж від нього, проклята земля через тебе…» (Бут. 3:17).
Бог проклинає тих, хто опирається Йому і Його заповідям: «Проклятий, хто зробить виліпленого або відлитого ідола, мерзоту перед Господом, творіння рук митця, і поставить його в таємному місці!.. Проклятий той, хто лихословить батька свого або матір свою!.. Проклятий той, хто порушує межі ближнього свого!.. Проклятий той, хто сліпого збиває з дороги!.. Проклятий той, хто перекручено судить прибульця, сироту і вдову!.. Проклятий той, хто ляже з дружиною батька свого, бо він відкрив край одягу батька свого!.. Проклятий той, хто ляже з якою-небудь худобою!.. Проклятий той, хто ляже із сестрою своєю, з дочкою батька свого, або дочкою матері своєї!… Проклятий той, хто ляже з тещею своєю!.. Проклятий той, хто таємно убиває ближнього свого!.. Проклятий той, хто бере підкуп, щоб убити душу і пролити кров невинну!.. Проклята усяка людина, що не виконає усіх слів закону цього і не буде чинити за ними!» (Втор. 27:15-26).
Успешный заяц• 27 января 2024
Автор а можете поділитися тими молитвами вичитками? Напишіть до мене.

За сестру скажу так- відпустіть її і не приймайте до серця . Читати 90 псалом корисно ще. Бог усе бачить
Пушкининиана• 27 января 2024
Ответ дляХолодная каша
Не схвалются, как и колдовство. Но это не значит, что этого не существует. Написано ’незаслуженное проклятие никогда не сбудется’. Получается, что заслуженные сбываются, но так же написано ’проклинающий других, сам проклят будет’

Вкаблучках• 27 января 2024
Как будете читать, а она начнет звонить, трубку не берите - пусть ее знатно проштырит). Может очистится)
Чай не пью, только кофе• 27 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Проклинать нельзя ни заслужено ,ни не заслужено.
Это модно здесь в сёлах Житомирской обл и много других,я с Херсонской у нас такого нету,у нас совсем другой менталитет
бифидобактерияЖоржик• 28 января 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ничего себе как вы угадали, мы с мамой как раз переехали с востока в Житомирскую 25 лет назад и там бесконечно стали наводить порчи, даже на смерть. Ненавидели маму и меня родственники отца. Лет с 5-ти я стала сильно болеть, врачи не нашли никакой проблемы, хотя лет 15 меня возили по врачам. И так по сей день. Так что про Житомирскую вы прям в точку