ПолБатона• Изменено 27 января 2024
Брюнетки з карими очима червона помада..
Доброго дня, дівчата!
Не можу підібрати свій ідеальний колір червоної помади.
Світла шкіра, брюнетка(не чорна), очі карі.
Похваліть свою ідеальну помаду(торгова марка і номер).
Дякую!
Маю сечі• 27 января 2024
Послухаю, дійсно, важко підібрати, однозначно не в бік світло червоного, я думаю, краще до вишневого тону.
Лялька в колисці• 27 января 2024
Автор ,красная помада должна быть обязательно дорогой ,чтобы смотрелась не пошло .
ПолБатона
• 27 января 2024
Ответ дляМаю сечі
В мене було багато різних червон х, класичних, ну от ідеально не виглядали. Вишневий так, але то не червоний.
Маю сечі• 27 января 2024
Ответ дляПолБатона
Та теж було багато, але всі якось не дуже виглядали
ПолБатона
• 27 января 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Діор була стигла вишня, так шикарно. Але і Гош матова мало відрізнялася, до речі.
Бабайко• 27 января 2024
Ох, я теж темненька зі світлою шкірою і карими очима. І от прямо червону теж не змогла підібрати. Більш ягідні підходять, ось такі (фото людського немає) Ну ще така 128 непогано виглядає, якщо глянцеві блискучі ’носите’
Бутерброд и я• 27 января 2024
А я так и не подобрала идеальный красный
Знаю, что нужен именно классический холодный красный, но нет его, не садится на меня
Я думаю еще и от оттенка кожи зависит и от формы губ
Пользуюсь ярко-розовыми