4есотка• Изменено 27 января 2024
Умивалка для комбінованої пористої, 42 роки
На свою голову півроку умивалась Ла рош толеран, ніби й нічого, але було враження наче недовмита якась .. Думала, що це з незвички. Сьогодні подивилась на себе при яскравому світлі і злякалась: з десяток чорних комедонів, всі пори забиті й розширені, ще й пігментація руда дрібна на щоках ((( картина ще та
Все життя була комбі шкіра, зараз трикутник жирний а щоки й лоб пересихають. Креми підібрати вкрай важко, будь-який, навіть флюїд чи сироватка не впитуються.
Кароч, рятуйте - порадьте нормальну умивалку, і може якийсь скраб, щоб шкіра почистилась. Дякую дуже.
АгатаХристя• 27 января 2024
Cerave ну и Ля рош эфкарал пользуемся с дочками. Жирная и комби кожа, + спф иногда
КошкинДом• 27 января 2024
Нормальна ля рош. Просто вам треба ще користуватись щіточкою, скрабом і тоніком на постійній основі. Ну а пігментація - це вже зовсім не до умивалки запитання.
Эскиз бесконечности• 27 января 2024
Якщо бюджет дозволяє, гляньте allies of skin
І будь-яку ензимну пудру. В мене sensai(іншу просто не пробувала),хоча дівчатка тут писали, що можна і бюджетніший варіант купити,різниці немає
Ганцю в кєдах• 27 января 2024
я взяла себе пайо сейчас, но еще не пользовала
мыло дав, кстати, отличное ))
просто не каждый день им мылить
а так - снимаю мейк гидрофильным маслом и просто умываюсь с пенкой
сейчас заканчиваю биодерму кажись
отличные были урьяж, но сняли с производства именно тот, который был отличный
на виши - любой - жуткая аллергия, на ля рош позе - тоже на многое
отличные умывалки у кодали были
мыло дав, кстати, отличное ))
просто не каждый день им мылить
сейчас заканчиваю биодерму кажись
отличные умывалки у кодали были
На границе• 27 января 2024
Academiе,Image якщо бюджет дозволяє.
Mary&May якщо треба щось бюджетніше,около 500грн
4есотка
• 27 января 2024
Ответ дляНа границе
Academiе,Image якщо бюджет дозволяє.
Бюджет трохи обмежений, дякую!
4есотка
• 27 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
мыло дав, кстати, отличное ))
просто не каждый день им мылить
сейчас заканчиваю биодерму кажись
отличные умывалки у кодали были
мыло дав, кстати, отличное ))
просто не каждый день им мылить
сейчас заканчиваю биодерму кажись
отличные умывалки у кодали были
У мене теж на віши алергія, біодерма також була слабовата.
Дякую, кодалі десь був пробник, треба пошукати