ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• Изменено 27 января 2024
Куди писати якщо не отримала замовлення George?
Замовляю у них вже 2 роки. Проблема виникла другий раз і ніяк не вирішується.
Першого разу загубили посилку, самі про це написали через тиждень і повернули гроші.
А цього разу загубили посилку ще місяць назад і з тих пір тиша. Я писала на пошту з якої від них приходять повідомлення і ніякої відповіді не отримала.
Може є якась інша пошта на яку пишуть про проблеми? Хто знає, підкажіть.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 27 января 2024
Ответ дляdzyuliya
Я писала за загублену посилку на George Customer Services емейл: george1@mailgb.custhelp.com
Або WhatsApp - George Asda +44 113 819 8634
Дякую, спробую написати.