Верочка 100%• 27 января 2024
Как вы относитесь к мужчинам которые нелегально покинули Украину?
Ответ дляkabatosa
Не всі, ті хто пройшов військову кафедру, та давав присягу, а вона до 2010 була обов´язковою, процес навчання був організований на високому рівні, навіть виїзні навчання були
Угу. Можете до Мико скататися і там поспілкуватися з учорашніми студентками. Вони вам розкажуть як все пречудово було організовано.