Верочка 100%• 27 января 2024
Как вы относитесь к мужчинам которые нелегально покинули Украину?
Полковой раввин Изя• 27 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Та то розумію
Але питання стоїть, як ми ставимося
Як? Кожен рятується, як може
Всі інші теж в чергах на фронт не стоять.
Питання треба задавати не жінкам на форумі, а владі, яка то все допустила - до такого
Моє відношення -кордони мають бути відкриті.
Але питання стоїть, як ми ставимося
Як? Кожен рятується, як може
Ну вы же понимаете, что будет, если откроют границы. И да, я считаю, что закрытие границ абсолютно очевидное нарушениеправ людей. Но это не первое нарушение прав в нашей стране.
Ответ дляellllena.ua
Десяток машин отправили в Украину. Человек пешком проходит границу, забирает авто и заезжает на нем в Украину.
Ви так відправили десяток ?
То Ви молодець
Спасибі Вам, як у Вас так працює
В цьому випадку людина являється умовним покупцем, і тимчасові номери завжди оформлені на нього.
А ну ще родина вдома, робота і т.д
От нафіг то все йому треба.
Я думаю що хай держава все купляє
То Ви молодець
Спасибі Вам, як у Вас так працює
А ну ще родина вдома, робота і т.д
От нафіг то все йому треба.
Я думаю що хай держава все купляє
Ответ дляПолковой раввин Изя
А що буде?
Перестануть заробляти причасті структури до виїзду ?
Ответ дляNatka A.
А чому до них погано відноситись?
Чим вони відрізняються від тих, хто від ТЦК ховається і в бусик ідти не хоче? - тільки тим, що змогли поїхати.
Всі хочуть жити. Яка різниця кому належить земля, якщо ти вмер? На жаль, такі реалії...
Согласна , в принципе разницы нет
Ответ дляПодруга жизни
Никак не отношусь. Я верующая в Единого Бога - того, который выше всех религий. Я - христианка, но понимаю Ислам.
Бог всех рассудит. Не мне их осуждать.
Если человек выехал обманным путём - то перед Богом ответит за свой грех.
Если человек взял в руки оружие и начал убивать других - то сам ответит, почему решил нарушить заповедь ’Не убий!’.
Каждый сам должен ответить перед Богом.
Бог всех рассудит. Не мне их осуждать.
Каждый сам должен ответить перед Богом.
Ну так как должен действовать верующий человек ? И не выехать и не убивать а как ?
Kameron999• 27 января 2024
Нормально, це їхня справа. Але коли бачу, як деякі себе поводять, то соромно.
Ответ дляTammy21
Правда? Усі лікарки отримали таке звання? Усі пройшли реальну, не для галочки підготовку? А, хоча ж я пам´ятаю, вам все одно, то їх проблеми.
Так, то їх проблеми, присягу дали, військовий квиток отримали, дарма що більшість у подальшому виявилось бидлом
Ответ дляkabatosa
Я вас неодноразово питала -- ’усі лікарки’?) Але то таке. Вони вирішили свої проблеми, як ви говорите, самі. Цікаво, що люди, які отримували гроші на катедрі та ті, хто зобов´язаний був організувати процес навчання для вас не бидло.
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Как как, завидую. Надеюсь, что мы бы никогда не приняли такое позорное решение, если бы была возможность. Но завидую. И считаю, что осуждать человека за его решение жить, странно
А ті хто захищають країну зараз, хочуть, щоб нам було де жити потім )
І нам, і нашим дітям, і правнукам.
Ответ дляTammy21
Не всі, ті хто пройшов військову кафедру, та давав присягу, а вона до 2010 була обов´язковою, процес навчання був організований на високому рівні, навіть виїзні навчання були