Верочка 100%• 27 января 2024
Как вы относитесь к мужчинам которые нелегально покинули Украину?
В шоколаде• 27 января 2024
Ответ дляА я нівроку
Считаю, это не мужчины, трусы
А ви чого не в окопі? Девачка, да?
Любовь Калистратовна• 27 января 2024
Считаю, что я не вправе их судить, поскольку женщина и не военнообязанная. Я не знаю, что бы я делала на их месте.
А я нівроку• 27 января 2024
Ответ дляВ шоколаде
А ви чого не в окопі? Девачка, да?
А ваш чего не в окопе? БоитЦо
Miss Lisi4ka• 27 января 2024
Ответ дляTammy21
Якщо вони сидять тихесенько і не транслюють якусь дичину токсичну, то ніяк.
Удалено администрацией...
Inno4ka-ya• 27 января 2024
Ответ дляА я нівроку
А ваш чего не в окопе? БоитЦо
А ви с какого перепугу решили, что мужчины не имеют права боятся или чем-то хуже вас?
Allka- skakalka• 27 января 2024
Каждый имеет право на жизнь ,в 2022 году осуждала , но сейчас их понимаю . Ничего нет дороже жизни .
RaminaSonne• 27 января 2024
Як до розумних людей, чи тих, кому пощастило, а як іще? Чи в нас повинен бути лише один нелох на усю країну?
Miss Lisi4ka• 27 января 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Если вы выехали, то живите себе тихонечко и не рассказывайте другим как свои жизни за ваш город отдавать. Сами почему-то за свой город не готовы.
Стрекоза любви• 27 января 2024
Думаю лише про тих, хто захищає. Або хто, на жаль, загинув або став людиною з інвалідністю. Думками розумію, що таким хлопцям, чоловікам я завдячую всім на сьогодні . А іншим, тим хто виїхав, не хочу їх осуджувати або якось виправдовувати. Суспільство дасть свою оцінку після війни.
Ответ дляMiss Lisi4ka
Якщо я виїхала, то це не означає, що я буду слухати лисичку з форума, яка буде розповідати як мені жити.
Мене просто офігеваєт те, що ви не розумієте те, що навіть діти розуміють. Люди, які поїхали, бігли від війни, а не і сплановану еміграцію. Ви зараз пропонуєте їм залишити назавжди всіх родичів, недвігу, та що? Що їм робити? Чекати поки через 3-5-10 років вже ви приєднаєтєся, бо русня ще шмат забажає відтяпати?
Bransoletka• 27 января 2024
Нелегально наша влада зачинила чоловіків в країні. Нелегально запихують їх у бус і знущаються в тцк. Нелегально ’кидають’ військових на зарплаті. Ось що нелегально! Антиморально
Miss Lisi4ka• 27 января 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...