Думаю трикутнички, але з чим ?
Щоб довго не паритись?
Може ще якісь ідеї є, але тільки не солодке
Щоб довго не паритись?
Liliia2007• 28 января 2024
Піца, сосиски в тісті, круасани з філадельфією шоколадною або з нутеллою, або з курячою філешкою, сирні палички, просто спекти і намазати кремом - буде наполеон
Ответ дляsonec
Мои любят просто 2 вида сыра: моцарелла и любой насыщенный твердый типа гауда, получаются хачапури такие :)
О клас
Ответ дляsonec
Ещё можно маленькие треугольники с охотничьими колбасками и сыром, тоже очень вкусно
О! Геніально