Я инженер, меряю от 1• 28 января 2024

дочка сделала маникюр.. рассудите

Моей дочке 12 лет. Недавно она сделала манюкюр у знакомой девочки (ей 15 лет). Я не была против маникюра, НО вчера позвонила эта знакомая девочка и требовала 200 грн! Я сказала, что за деньги меня в известность никто не ставил и платить я не собираюсь, а то, что моя дочка с ней договорилась за 200 грн это я считаю ошибкой детей, но никак не основанием требовать с меня эти деньги. Дочка сказала, что действительно говорила что вернет деньги которые потом у меня возьмет, но я из принципа их не дам! иначе такое может повторяться без конца.. считаю правильно на корню рубить подобное, ну и дочку естественно наказала. Как бы вы поступили на моем месте?
Благодарю за ответы по теме
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляДаю справку
А чому дурня? Не знаю, правда, як зараз, в мої часи з 15 років переводили з дитячої поліклініки у дорослу, я до всіх абсолютно лікарів ходила сама. Та і в дитячу сама ходила, і на щеплення, тоді якось не заморочувались ні батьки, лікарі
’Тоді’ і зараз - дві великі різниці.
’Інформована згода’ батькій обов´язкова. Без неї медичні маніпуляції є злочином.

ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
То просто мамки,які з 18річними мужиками в поліклініку ходять. Іноді бачу таких, смішне видовище
Коні-люди
MarinaMirova• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вот многие пишут, что нужно отдать деньги.. а я пришла к ее родителям и они категорически против этого. Там обеспеченная семья и им аж неудобно было, что это произошло и их дочь агресивно требовала у моей дочки и у меня эти деньги. я родителям говорила, что могу отдать, но они в шоке были.. а тут пишут что я жадная не совестливая и т.д. Не ве вопросы нужно решать как просят дети. Девочка которая делала маникюр тоже сделала ошибку также как мой ребенок
Так справа навіть не в батьках дівчини, а в зобовʼязаннях вашої доньки. І я розумію, що тепер ви їй це пояснили, але ж то треба робити було раніше. Я б теж на місці тих батьків так відповіла, бо справа не в грошах, а в словах. В мене дочці також 12 років, і вона чудово розуміє в цьому віці, що таке зобовʼязатись віддати гроші, якщо була така розмова. Якщо це було несправедливо , то навіщо вона погоджувалась? І так, я вважаю, що ви таким чином не в кращому світі виставили саме свою дитину, бо цей момент могли розібрати вдома, а зобовʼязання дитини виконати, тим самим показавши, що треба відповідати за свої слова. То так би зробила я ( я так само робила і зі старшим сином в дуже схожій ситуації), вас, звісно, ні до чого не спонукаю.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Не зрозуміла, автор, ви хотіли манікюр безкоштовно?
Гроші нехай дочка віддає із своїх. Якщо не хоче- ви платите і в неї забираєте. Вона повинна розуміти, що за все треба платити
Тут вміють перекрутити
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляТишком нишком
только ваш ребенка остался с маникюром и услугой, а та девочка затратила материалы и время. Вы поступаете подло и учите своего ребенка обманывать. Ей предложили, а она согласилась. Любой труд должен быть оплачен. Вы представляете. какую репутацию сделаете своему ребенку??
Тут навіть не знаєш який смайл поставити: ржущий чи рука-ліцо
Ангелок з ріжками• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
да, я давала ей карманные деньги, но она не захотела с них отдать..
Смотрите. Той девочке отдать 200 грн. и эту сумму вычесть из карманных дочери. Той девочке сказать, что в следующий раз, если дочь ей не заплатит сразу из своих, то Вы ей никаких денег платить не будете.
Пусть примет к сведенью на будущее и не делает ничего в кредит.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляТишком нишком
Где вы такое видели? Дети договорились между собой, ваша пообещала принести деньги.
А якщо вони завтра домовляться пограбувати магазин, то автор теж має схвалити домовленості?

ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
То це питання виключно до вашої доньки. Інші мають здогадуватися про те, попередила вона вас про вартість чи ні. Ви коли приходите за послугою, то не запитаєте вартість?
’Інші’ не повинні надавати подібні послуги малолітнім, без отримання дозволу у їх батьків. Все просто.
Капуста Маша• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
З таким підходом автора вона після пограбування почне все скидати на подругу дочки, підставляти її і робити все щоб дочка не понесла наслідків своїх дій. Ну а що, брехати і грабувати це ж без саме
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Ну хоч одна дитина винесе урок ,,на слово вірити цій дівчині не можна, гроші вперед, а ще краще взагалі не зв´язуватися з брехунами,,
Краще не зв´язуватися з малолітніми, які не працюють і не мають власного доходу.
Мир Мир Мир!• 28 января 2024
за деньги меня в известность - да, обычно, уведомляют бесплатно )) не за деньги
Капуста Маша• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Цього уроку точно не винесе. Як і дочка автора так і не зрозуміє що брехати погано, а відповідальність в її сім´ї не існує
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вище скидала статтю уґцивільного кодексу, дрібні правочини неповнолітня може робити сама
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
О, нарешті. Доньці автора 12 років. Вона не несе а ні відповідальності а ні зобов´язань не має, оскільки домовленість нікчемна.
Тут вже і скріни кидали. Але неосвіченість порадниць взяла верх.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Це не правочин. А сумнівна побутова послуга від неповнолітньої, яка сама порушує закон.
Капуста Маша• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ой, тоді може дочка автора робити що заманеться? Грабувати, по ночам лазити, мародерством займатися. Адже справа справа лише у її відповідальності перед законом.
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
На яку мати дала згоду!
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
На яку мати дала згоду!
Якби мати дала згоду, то не було цієї теми. Отже згоди не було.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Як ви собі це уявляєте?

Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Читайте автора
автор Я инженер, меряю от 1 • 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
На яку мати дала згоду!
за деньги меня не предупреждали.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Читайте автора
Ви теж читайте і не додумуйте.
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за деньги меня не предупреждали.
Я ще раз запитаю. Ви коли приходите за послугою, то за замовленням думаєте, що то безкоштовно, чи відкриваєте рота і запитаєте про вартість?
Капуста Маша• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Як ви собі це уявляєте?
Я? Це ж ви прирівняли брехню і пограбування.
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Не перекручуйте, ’порядна’ ви наша
Ответ дляЩастя-здоровля
Вы не сравнивайте взрослую жизнь и детскую. Моя дочка тоже дома иногда делала подружкам макияжи, прически и про деньги речь не шла..
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Боже Боже людяність зовсім втратили...
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну тепер буде розумніша
Капуста Маша• 28 января 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Не перекручуйте, ’порядна’ ви наша
Тут є що перекручувати? Автору пишуть що дочка у неї брехуха і щоб її чогось навчити потрібно змусити дотримуватися слова. Ви ж чомусь уже і злочинцем зробили подругу і приплели закон де діти не відповідають за свої злочини. В перекручуванні ви Ас, нічого дивного що підтримуєте дії автора і її дочки
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну тепер буде розумніша
естественно! на ошибках все учаться.. только если ошибки сделали обе стороны, то почему платит одна из?! вот в чем вопрос... мне не жалко, реально.. ради справедливости..