Я инженер, меряю от 1• 28 января 2024
дочка сделала маникюр.. рассудите
Моей дочке 12 лет. Недавно она сделала манюкюр у знакомой девочки (ей 15 лет). Я не была против маникюра, НО вчера позвонила эта знакомая девочка и требовала 200 грн! Я сказала, что за деньги меня в известность никто не ставил и платить я не собираюсь, а то, что моя дочка с ней договорилась за 200 грн это я считаю ошибкой детей, но никак не основанием требовать с меня эти деньги. Дочка сказала, что действительно говорила что вернет деньги которые потом у меня возьмет, но я из принципа их не дам! иначе такое может повторяться без конца.. считаю правильно на корню рубить подобное, ну и дочку естественно наказала. Как бы вы поступили на моем месте?
Благодарю за ответы по теме
ГугелП@лАмался• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Було б спитати тієї дівчинки, чи вона зареєстрована, як ФОП, чи платить податки, чи має дозвіл санстанції, чи є сухожар для інструментів? І сказати, що ви ще пришлете до неї перевірку і вона штраф сплатить. Бізнесменша яка
Во первых податки не платють несовершеннолетние и автора еще можно вздрючить за использование труда их ))) если следовать вашей логике )))
Автор чужой ребёнок сидел старался , использовал материалы 200 грн это адекватно , научите своего ребенка самой себе делать маникюры и проблем и долгов не будет возникать . Вам никто не обязан делать это нашару . Была у них договоренность , вот и научите дочь не обещать лишнего то что ей не по карману .
Дую на вітер• 28 января 2024
Ответ дляSo_so
Сужу.
1. С ребенком у Вас доверительных отношений нет.
2. Если дочка заинтересовалась маникюром, при нормальных отношениях это обсуждается с мамой и Вы бы могли отвести её в салон, где соблюдается гигиена, либо, сделать ей сама
3. У ребенка нет карманных денег и умения с ними обращаться
4. Ребенок абсолютно без понятия о правилах безопасности
Со всех сторон Ваши проколы
ну здравствуй, эксперт!
Чумачечая Весна• 28 января 2024
Интересная тема. Даже не знаю как бы я поступила. Вроде сумма копеечная, но в целях воспитания правильно делаете. Иначе это может потом вырасти в что-то большее.
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
ага, а главное, родителей можно не спрашивать, сами порешали, зато потом родителей перед фактом ставят
Якщо ваша дитина пообіцяла не спитавши вас за гроші, то хай вона і дотримує свою обіцянку із її кишенькових.
Проговоріть, чому саме так. Це буде наука вашій дитині давати тільки ті обіцянки, які вона може виконати і нести відповідальність за свої рішення, а не піти через пару років по бутікам з кредиткою, а вам рахунок в кінці місяця на дофіга грошей.
Я в шоці, це ваша дитина.
Віддати гроші і поговорити, що і як ви сплачуєте, а що вона зі своїх кишенькових. Що вона у вас питає, а що ні.
Діти вчаться в цьому світі, і ви як мати маєте її вчити.
А щодо дівчини, яка робила манікюр, то вона одразу ціну назвала. Хоч роби, хоч ні
Белоснежко• 28 января 2024
Сейчас конечно под разными предлогами можно найти оправдание и способ не платить. Но отвратительно быть такой мелочной, автор. И надо своего ребёнка приучать всегда платить за себя. Поэтому я бы оплатила работу и вычла из следующих карманных дочери, если вы хотите её поучить.
Ответ дляЧумачечая Весна
Что правильно? То что её за долг могут начать булить? За работу надо заплатить, так будет правильно, а с дочерью провести серьезный разговор, списать с её карманных ( если они вообще есть), так как автору судя по всему муляют глаза 200 грн , потому что до этого было ’бесплатно’.
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляВсе буде
Автору конкретна сума до оплати не була озвучена. Варіант що це само собою мало б бути зрозуміло - тут не проходить.
Донька про оплату знала - чудово. Але донька, згідно з ваших же скрінів, ще не несе відповідальності за свої дії.
Тобто - це косяк майстра
В моєму дитинстві був випадок. Дві подруги також з різницею у віці. Молодша зайняла у старшої 5 гривень, не змогла відразу віддати, так старша почала вимагати ті гроші ще гірше ніж колектор, були і погрози і навіть фізичне насилля. Тепер думайте, на що ви можете приректи свою дитину через жлобство. Томущо подруга вашої дитини, так просто борги не прощає, раз вам вже подзвонила...
Бутерброд з ікрою• 28 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Ви хоч Гугл відкрийте, перш ніж в кожному повідомленні відправляти до подолога.
Запитайте в гугла коли покриття можна робити))
Звоночек• 28 января 2024
Вопрос чистоты и гигиены должен маму волновать, а не 200 гривен. Капец у некоторых нет мозгов
Слоник-тоник• 28 января 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Грибок - то фигня. Гепатит - вот страшная вещь...
Я взагалі в шоці від того, що мама сама дозволила, щоб незрозуміло де, незрозуміло хто, незпозуміло чим робив дитині манікюр...
Слоник-тоник• 28 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
)) це як? Моя донька робить давно манікюр. Якраз в 12 десь і почала. В одному з кращих салонів мого міста)
Сподіваюсь Ви ретельно вивчили як саме обробляють інструменти в цьому найкращому салоні міста?
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ответ дляDiksizavr
На наше щастя зараз і Служба у справах дітей і поліція беруть на контроль випадки булінгу серед дітей.
Тут достатньо адекватної позиції автора, яка зможе донести до батьків старшої дівчинки, що та чинить правопорушення і вже може (частково) нести відповідальність.
Карма хамелеона• 28 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А комерційною діяльністю займаються неповнолітні, тим більше, такою на яку потрібні дозволи і яка може зашкодити здоров´ю?
ГугелП@лАмался• 28 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
А зачем их принуждать к этому ?
ЯспАкойнаЯ• 28 января 2024
Ця історія має стати уроком не лище для доньки автора, але і для тієї 15 річної дівчини. Нехай чесно веде свій ’бізнес’, на майбутнє подбає про санітарні умови, сплату податків тощо.
Давайте по совісті. Тут плюються від фото манікюрів дівчат, які працюють у салонах.
А що там могла ’наляпати’ 15 річна дитина?
200 грн потрібно віддати, але історію обговорити з батьками тієї дівчинки і бажано залучити педагогічний колектив школи.
Діти не мають бути відірвані від реального життя.
Дотримуватися санітарно-гігієнічних умов та податки сплачувати мають всі!
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
До чого подолог до покриття нігтів на руках?
Бутерброд з ікрою• 28 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
Так до чого подолог до рук,якщо він займається ногами?
Карма хамелеона• 28 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А зачем их принуждать к этому ?
А хто кого принуждав? Автор теми? Ні. А дочка її неповнолітня і не має власних фінансів.
Теща дочки• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
При чому покриття до визначення ’подолога’ та ’манікюр’? Не позорьтеся, відкрийте вже Гугл
Теща дочки• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
Мне без сахара• 28 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Салон и подворотня, хорошо сравнение
Ну, автору на халяву и в подворотне было норм отпустить ребенка делать нохти
Тантрический кекс• 28 января 2024
Одной подружкой, благодаря Вашим действия, у Вашій дочки меньше.
И репутация в общем кругу - не очень.
Я инженер, меряю от 1
• 28 января 2024
Я таки решилась и пошла к родителям той девочки которая делала маникюр. Родители у нее оказались очень адекватными людьми и сказали, что мы им ничего не должны и они не разрешали дочери брать деньги за маникюры, а разрешили только с целью ’набить руку’. Те кто тут писали, что я должна 200 грн отдать вот вам пример, что не всегда нужно делать то, что хотят дети! Если бы я ей заплатила, то это была бы медвежья услуга, и она могла и дальше хитрить *не ставя в иззвестность родителей ДО того как начинать маникр, что это на платной основе. Я не против оплаты, но только на честных условиях и уже конечно, у проверенных мастеров, а то как девочка стирилизует инструмент тоже не понятно.
Карма хамелеона• 28 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Правильно зробили, а то таке враження, що на форумі просто немає дорослих людей, кожен мислить, як напівграмотна малолєтка.
Даю справку• 28 января 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
В нормальному салоні ніхто робити манікюр 12 річ дитині не буде
Я свою привела в салон волосся фарбувати, їй тоді було 13, мені сказали, що тільки з 14 років фарбують і з дозволу батьків. Хоча в неї волосся було вже малинове, вона хотіла у бірюзовий перефарбуватися