Хачапууури• 28 января 2024
что будет в конце февраля?
’Дождитесь конца февраля и увидите, что никто никого уже призывать не будет. Забейте на эти законопроекты и лучше все деньги с карточек поснимайте.’ - это пост из соседней темы.
кто что слышал? чего ждать? тревожно как то (
freedom_2015• 28 января 2024
Ответ дляRaminaSonne
Ні.
Майже усі будуть із нею дружити, а від нас відвернуться, як від використаного матеріалу.
І Україну зроблять усі винною у цій історії.
Ответ для4мама
Знаєте, я це все більше ’по приколу’ сприймаю, але...як елемент ІПСО також.
У кінці 2021 року (в нас телевізор завжди фоном включений, мене то страшенно вибішує, але чоловік, діти весь час включають).
Так от особисто чула ’рік Тигра - війна, блаблабла’, ще тоді якось мене це насторожило.
Потім ’ото усе’ включно з Гаррі тут :) докупи.
Ну принаймні тривожна валіза + повний бак, документи в порядку і кеш у ’поясі шахіда’ були в мене. І продуктів на півроку як мінімум є постійно.
Мені так спокійно та комфортно.
Але я просто взагалі не люблю кіпіш і метушню.
В нас тут були переселенці, то дитина їх з непереносимістю лактози - то я поділилася запасами молока безлактозного поки був хаос з поставками.
Мені так спокійно та комфортно.
Хто такий Гаррі? хоч в двох словах
Alexandr-ina• 28 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Свечки не забывайте купить! И спички
У мене ось з минулого року лежить те добро. І влітку ще докупала))
Ответ дляЛюсильда.ua
От поясність: з ким війна в Європі буде? З якого переляку путлер туди влізе? З якими сподіваннями? Він хоче усе узбережжя чорного моря захопити, щоб саме море контролювати, усі порти. Більшу частину України хоче загарбати, Молодву, ще можливо кілька пострадянських країн. А чому йому синути на Польщу, Німеччину чи далі? Немає в рашці таких сил, потужностей і можливостей.
сувалки
переход в калининград
отсечь
про єти сувалки по польському телевидению даже говорят
переход в калининград
отсечь
Ответ дляcherry2015
Ему нужно побережье. Литва Латвия соответственно. На Польшу он сунуть не будет. Я думаю туда пару прилетов и нет Польши. А выше писала я думаю на Польшу будет ядерка. «Нет сил у раши» это как год назад «у раши закончились ракеты»
сувалский перешеек- это как раз территория Польши
поэтому по идее сунется
herba fresca• 28 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
головне що не втікли в Німеччину ,а працюють на нашу економіку
А я и не патриотка))))
Ответ дляAnastasiya-f052
В то что мир ждет полная и очень глубокая ж.па, по хуже всего, что уже бывало, верю.
И как кто вот вообще не весело последние лет пять.
Вы серьезно? Какая-то тетка под анонимом чушь написала в одном из тысячи постов и вы в это верите?)
Ну, удачи.
herba fresca• 28 января 2024
Ответ дляfreedom_2015
Вы по-прежнему лекарства в россии покупаете?
Не стыдно экономику агрессора поддерживать?))))
freedom_2015• 28 января 2024
Ответ дляherba fresca
ні і тоді не купила .І родичів там завчасно поховала всіх .Жодних зв´язків з терористами.Це ж треба було знайти тему 7-8 річної давності
freedom_2015• 28 января 2024
Ответ для-АННУШКА-
Я слышала что через три месяца им будет не до нас и война закончится.Была у стоматолога и два говорили.Потом сказал скажу позже мол когда я уйду.У него брат подполковник или что-то такое.Это то что я уловила
Как бы хотелось чтоб так и было
в ідеалі їх би взагалі всіх не стало через 3 місяці
Alexandr-ina• 28 января 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Та ну, пам´ятаю перед самим початком війни, там такрж якась дата була, Що ми бажання загадували, вже тоді коли про війну з усіх сторін кричали. Я добре пам´ятаю що всі тоді бажали щоб війна не почалась. А толку ...
22022022 щось в тих датах
Я ще фікус посадила в той день. На горщику наліпка є 220222
Ответ дляRaminaSonne
Ні.
Ні. Такого не буде. Ордери на арешт так просто не знімають. І МУС назбирав багато доказів злочинів. Йде не просто про розв´язання війни посеред Європи, а й про порушення правил ведення війни. Це не зам´яти і не перевернути. В Гаазі заснували спеціальний центр, що збирає докази для майбутніх процесів
Alexandr-ina• 28 января 2024
Ответ для-АННУШКА-
Как бы хотелось чтоб так и было
Уточніть дату, коли Ви були у стоматолога?
Ответ для-АННУШКА-
Как бы хотелось чтоб так и было
А до кого им будет интересно
Я дочку 11 го отправляю в Польшу с каникул и читая про Польшу ,сильно начала нервничать .Они считай сами там будут.
Ответ дляRaminaSonne
Ні.
Шо про це сказати ви спецом недавно зареєструвались? Ви з росії віщуєте бо українка не скаже ніколи таке.Або продовжить щось на виправдання.
Люсильда.ua• 28 января 2024
Ответ дляViolaVio
Ага,як яблуні зацвітуть😁
Але ж невідомо якого саме року.....