Isidda• 28 января 2024

ВСУ заняли 4 место самых сильных армий!

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4659261-zsu-u... У оновленому рейтингу європейських країн ЗСУ обійшли навіть Німеччину, яка надає Україні великі об’єми військової допомоги.
Збройні сили України увійшли у першу пʼятірку найсильніших армій Європи. Про це свідчать дані рейтингу Global Firepower у неділю, 28 січня.У оновленому рейтингу європейських країн ЗСУ обійшли навіть Німеччину, яка надає Україні великі об’єми військової допомоги. Українців випереджають лише армії Великої Британії, Італії та Франції.

Автори рейтингу зазаначають, що потужність української армії зміцнюється фінансовою та матеріальною завдяки підтримці західних союзників, зокрема США.

Для складання рейтингу глобальної вогневої міці аналітики використовують понад 60 окремих факторів з різних категорій, зокрема – кількість військових підрозділів, фінансовий стан, географію та логістичні можливості.
автор Isidda • 28 января 2024
Isa Dora• 28 января 2024
Теперь мы пойдём всех спать
автор Isidda • 28 января 2024
матрьошки я не поняла.ви де.шо за прогул
автор Isidda • 28 января 2024
совсем обленились.а ну быстро в хит парад выстроились
Nat-li• 28 января 2024
Ответ дляIsidda
Так воскресенье. За яйцами с лопаты стоят.
vihola• 28 января 2024
Здивована, що в Італійців армія міцніша від французів і від нашої. Не здавались войовничими.
mavka.cy• 28 января 2024
бачила цей рейтинг. Це, мабуть, тільки Європа. Ні США, ні рашки, на Китаю там немає
Враховуючи 2-річний безперервний досвід, дивно, що не перше місце
vihola• 28 января 2024
Ответ дляNat-li
Ви не в курсі, що зараз з опаленням в підмосковї? Досі лазять з собаками по замерзлих підʼїздах і переповнених смітниках?
JENYABEST• 28 января 2024
Ответ дляmavka.cy
Тоже подумала странно что не первое место
Alex_Kri• 28 января 2024
И на том же сайте 18-я в мире
vihola• 28 января 2024
До речі, думала, що засніжені підʼїзди в бурульках це прикол, що їх тролять так. Поки не побачила відео на якому автор озвучує дату і місце.
Veselka8• 28 января 2024
И это Украина ещё ничего не начинала по сути.
Сотрудничество с западным ВПК и совместное производство только начинает запускаться.
На министерство стратегической промышленности выделены очень большие деньги, впервые в истории Украины наверное.
Военная помощь, помощь в разведке (в том числе спутниковая) в реальном времени со стороны НАТО и отдельных стран НАТО, производство снарядов и БПЛА, всё начинает крутится, вертеться.
И это ещё не пришли Ф-16.
Милитаризация нашей страны только усиливается.
Всё только начинается.
Слава Украине
lisulya• 28 января 2024
Ответ дляmavka.cy
Коли та Англія і Італія ще воювали, щоб їх взагалі в рейтинг включати
Nat-li• 28 января 2024
Ответ для vihola
Нахиба им то тепло, когда путлер и ракеты есть?
Alex_Kri• 28 января 2024
И за год опустились с 15 на 18 место
vihola• 28 января 2024
Ответ дляNat-li
Реально гріє дебілів. Ходить срати на ямку, думає, що мультиварка це сейф і почувається великим.
mavka.cy• 28 января 2024
Ответ дляAlex_Kri
И на том же сайте 18-я в мире
а що за сайт? цікаво, хто інші 14
Alex_Kri• 28 января 2024
Ответ дляmavka.cy
а що за сайт? цікаво, хто інші 14
https://www.globalfirepower.com/countries-listing....
mavka.cy• 28 января 2024
Ответ дляAlex_Kri
так, друга армія і залишилась другою
Ізраїль, я думала, має кращі позиції
coch100• 28 января 2024
Ответ дляAlex_Kri
И на том же сайте 18-я в мире
Интересно по каким критериям идёт оценка. По сути у нас воюющих армия, опыт, навыки. Кто там из Европы ещё имеет такой багаж?.
Alex_Kri• 28 января 2024
Ответ дляmavka.cy
так, друга армія і залишилась другою
Ізраїль, я думала, має кращі позиції
Там с правой стороны еще стрелочки - кто вырос в рейтинге, а кто упал. Наши сми их отрезали
navariya• 28 января 2024
Ответ дляcoch100
По количеству погибших героев...((
Alex_Kri• 28 января 2024
Ответ дляcoch100
У них свои формулы с учетом 60и критериев. Не знаю какие
coch100• 28 января 2024
Ответ дляnavariya
По количеству погибших героев...((
Навряд ли в Италии больше.
navariya• 28 января 2024
Ответ дляcoch100
Навряд ли в Италии больше.
Но вроде, там нет войны...
coch100• 28 января 2024
Ответ дляnavariya
Но вроде, там нет войны...
Тогда какие у них погибшие ?
navariya• 28 января 2024
Ответ дляcoch100
Тогда какие у них погибшие ?
От катастроф....
coch100• 28 января 2024
Ответ дляnavariya
От катастроф....
Причём тут рейтинг армии и катастрофы?
Yula_PP• 28 января 2024
Ответ дляVeselka8
И это ещё не пришли Ф-16.
Всё только начинается.
Слава Украине
Не разделяю ваш оптимизм. 90% разграбят
mavka.cy• 28 января 2024
в статті згадуються пункти про кількість військових підрозділів, фінансової спроможності, матеріально-технічні можливості

і рашка все ще на другому місці. не дивлячись на всі санкції і технічні втрати, що в новинах згадуються. а в нас рейтинг понижується, не дивлячись на вливання фінансові

ісіда, здається, прокололась з новиною. якщо аналізувати