28 января в 19:23

А Надєждіна тут вже обговорювали?

Бо може пропустила. Вірите, що він не підсадний? Бо мені щось мало віриться, по-перше прізвище, ну прям вибрали подостоєвському, сам він якийсь не дуже приємний ззовні. Слизький у відповідях. Все, чим поки від ху&ла відрізняється- типу ні війні. Поділіться вашим баченням. Мені здається це така стратегія виходу пуйла з гри.
5 1 12
marata 28 января в 19:24
Не вірю. Все з дозволу хуйла
28 1
автор mamaМия 28 января в 19:25
Ответ дляmarata
Не вірю. Все з дозволу хуйла
І я так думаю. Цікаво у нашого уряду вже є якась стратегія у разі його перемоги 🤔
11 3
marata 28 января в 19:25
Ответ дляmamaМия
І я так думаю. Цікаво у нашого уряду вже є якась стратегія у разі його перемоги 🤔
Та яка перемога ) Просто окозамилювання чергове
24 1
vihola 28 января в 19:25
Звісно хуйловська підстилка, всі хто реально проти війни і хуйла, там вбиті, увʼязнені або у вигнанні.
3 22
Olga Zelenyak 28 января в 19:25
Он наберет 1-2%. Чем это путину помешает?
Наоборот, скажут: ну вот посмотрите сколько эти антивоенщики недоделанные имеют реальной поддержки. Мы им не мешали в выборах участвовать и вот результат.
Barkas 28 января в 19:26
Майкл Накі говорить, що він погоджений владою кандидат, але закликає його підтримати, ’затиснувши ніс’, бо це єдиний легальний спосіб сказати ’ні’ війні. Там ще була якась жінка, яка різко почала набирати рейтинг, але її швидко присадили і не допустили до реєстрації.
1 2 15
автор mamaМия 28 января в 19:26
Ответ для vihola
Звісно хуйловська підстилка, всі хто реально проти війни і хуйла, там вбиті, увʼязнені або у вигнанні.
А раптом як з Мєдвєдєвим сценарій?
6 2
So_so 28 января в 19:26
Способ выпустить пар для определенных категорий людей (ну мы же пытались). Способ создать видимость демократии, альтернативы для внешней аудитории.
vihola 28 января в 19:29
Ответ дляmamaМия
А раптом як з Мєдвєдєвим сценарій?
І що? Нам від того ні краще ні гірше. Але вам правильно пишуть, що нічого він не набере, по кацапи без хуйла жити не можуть, це їхнє божество з яким паднялісь с калєн, з яким їх стали боятись. Це ж нація зеків та гопників, їсти не дай, дай когось залякати, замучити.
15 2
Nat-li 28 января в 19:31
Ну нет, конечно. Театр бабы Фиси, как и вся та недострана.
Фамилию ваще агонь выбрали
lekon-lekon 28 января в 19:32
Все що в рашистів все брехня і несправжнє, така вже їх суть.
1 9
Nathalie27 28 января в 19:34
Для пуйла це був ідеальний варіант виходу з війни - звалити все на козла відпущення.

Але все буде як завжди, бо він тупий.
Natal_ya 28 января в 19:37
Фамилия Пригожин вам больше нравилась?)
Inna_ya_krasivaya 28 января в 19:39

видео на 3 минуты кто выиграет выборы в параше и про надеждина)
2 5
Клементина 28 января в 19:40
Це для русні. Контрольований випуск пару.
Для тих, хто не любить пуйла, ну от вам типу... Надєждін))) Надійтесь.
Головне не за кого проголосують, а як порахують
Natal_ya 28 января в 19:47
В их ситуации любой согласованный проект может выйти из-под контроля. В Надеждина не верю, но верю, что гладко для пуйла эти выборы не пройдут. пора присматривать новый ’ростов’ с лукашенко и яныком.
2 6
clernikol 28 января в 19:56
Ответ дляmamaМия
І я так думаю. Цікаво у нашого уряду вже є якась стратегія у разі його перемоги 🤔
Яка перемога,якщо його навіть не реєструють
Witty 28 января в 19:57
Ответ дляnezhinka
Майкл Накі говорить, що він погоджений владою кандидат, але закликає його підтримати, ’затиснувши ніс’, бо це єдиний легальний спосіб сказати ’ні’ війні. Там ще була якась жінка, яка різко почала набирати рейтинг, але її швидко присадили і не допустили до реєстрації.
Так і Надеждіна цього зараз не факт, що допустять, вже типу прийшло з АП в їх 146%, щоб не пускали.
Взагалі там є тема, що будь-хто, аби не хуйло. Щоб хоч щось ворушитися почало. Нікому та війна в сраку не здалася, крім того, хто її почав
Marusia. 28 января в 20:31
На-дєж-дін
Мой компас земной
Marusia. 28 января в 20:35
Ответ дляNatal_ya
В их ситуации любой согласованный проект может выйти из-под контроля. В Надеждина не верю, но верю, что гладко для пуйла эти выборы не пройдут. пора присматривать новый ’ростов’ с лукашенко и яныком.
А що може піти не гладко, коли пуйло вже скромно так балатується? Може, русня з вілами вийде?
Natal_ya 28 января в 20:49
Ответ дляMarusia.
А що може піти не гладко, коли пуйло вже скромно так балатується? Може, русня з вілами вийде?
Мобики на танках могут в сторону Москвы поехать. И снова здравствуйте) И с ними те, кого забреют в мобики сразу после выборов
Marusia. 28 января в 20:53
Ответ дляNatal_ya
Мобики на танках могут в сторону Москвы поехать. И снова здравствуйте) И с ними те, кого забреют в мобики сразу после выборов
Тут має бути лідер, його нема. Гіркіна прибрали, пригожку теж. Та і з танками вони не вміють поратись.
Natal_ya 28 января в 21:05
Ответ дляMarusia.
Тут має бути лідер, його нема. Гіркіна прибрали, пригожку теж. Та і з танками вони не вміють поратись.
законодательная база для всеобщей мобилизации полностью готова. в ход она прийдет сразу после выборов - традиция такая сразу после выборов проворачивать гадости. если начнут хватать масквичей или питерцев - есть шанс на бунт, даже без лидера
Bransoletka 28 января в 21:21
Чула версію, що він від Луб´янки
Bransoletka 28 января в 21:22
Ответ дляnezhinka
Майкл Накі говорить, що він погоджений владою кандидат, але закликає його підтримати, ’затиснувши ніс’, бо це єдиний легальний спосіб сказати ’ні’ війні. Там ще була якась жінка, яка різко почала набирати рейтинг, але її швидко присадили і не допустили до реєстрації.
Що значить затиснувши ніс?
Barkas 28 января в 21:25
Ответ дляBransoletka
Що значить затиснувши ніс?
Це означає, що від надєждіна смердить в переносному смислі слова, від його політичної позиції і маріонеткового статусу.