Шиворот Навыворот• 28 января 2024
Девочки, зайдите пожалуйста, температура
Девочки, нервы на пределе, что это может быть?
Ребенку 11 лет, в среду забрала со школы с температурой, к вечеру 38.5, ночь 39.5 сбить не могу, сбивается до 39 на протяжении 2.5 часов, вызвала скорую поставили укол. Четверг ситуация такая же, ночью укол делаю сама. Слышу начало обструкции. В пятницу утром врач слушает и ставит бронхит и говорит что сейчас эпидемия гриппа А
Дышим беродуалом, плюс таблетки аскорил, плюс зиннат
Пятница температура до 38.2 я не сбивала уже
Суббота температура в норме.
Воскресенье (сегодня) он вялый очень, днем небыло темп, сейчас меряю 38
3 дня антибиотик и повторный скачек температуры, я сойду с ума, еще и сама заболела с темпратурой и кашлем.
Что это, воспаление?
Суббота температура в норме.
Что это, воспаление?
Безсовісна кума• 29 января 2024
Так вот он такой и есть в две волны. Ещё может завтра-послезавтра поднимется температура. АБ зря начали давать. Это грипп
Пукимончиг• 29 января 2024
Можливо і запалення, треба знімок робити, та щоб лікар прослухав нормально.
А в мене питання, всі мами кругом кажуть про цей Беродуал, навіщо при кашлі одразу ним дихати?!
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Якщо грип, то а/б не лікують
Мене більше турбує чому температура знову піднялася
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляПукимончиг
Сухий обструктивний кашель
Цикавенная• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Неправильне призначення, неефективне лікування. Ні оак не здали, ні тест на грип не зробили (
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляЦикавенная
Оак здавали
Пускаю бісики• 29 января 2024
Если антибиотик , то советую агументин. Моему ребенку помогает после первого использования . Соответственно пробиотик. Для профилактики анаферон.
Ms. Скромность• 29 января 2024
У нас похожее с понедельника. Температура 39.3 максимальная, средняя 38.5 4 дня, потом 37.5 и сегодня вроде без температуры. Кашель есть. Нурофен, противомикробные, орасепт в горло.
Похожее у меня и мужа, на работе так же. Ужасный вирус ходит(((
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляСиликоночка
А для чего аб назначили?
С почками есть нюансы, чтобы осложнение не пошло
Силиконочка• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ясно, ну в принципе шлейф после тяжелого вируса может быть через день, если завтра темпа поднимется меньше, чем сегодня. Воспаление у моего выстрелила температурой 40 которая очень плохо сбивалась
Барабасиха• 29 января 2024
У вашої дитини хронічне обструктивне захворювання легень ? Як ви визначили ту обструкції? Почитайте показання до беродуала . І запамятайте- температура - це протипоказання до інгаляції. Навіть якщо обструкції, то використовують інші засоби . Ви ж ’загнали’ вірус з верхніх дихальних шляхів нижче . Чому не піднятись температурі ? І не кажіть що ви щось прикриваєте а/б , вони не мають профілактичної дії , але знижують здатність організма протистояти вірусу .
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Інгаляцію почали робити коли температура стала нормальною. А взагалі це прищначення лікаря, і вона казала що робити з температурою навіть можна
Барабасиха• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Нормальною внаслідок прийому жарознижуючих . Це ніяк не змінило наявність віруса . У вас гостре респіраторне захворювання , не хронічне . Я розумію що лікар призначив ( всім підряд назначають , бо дитина тут же перестає кашляти - ведмежі послуги) , але ж і ви мама з досвідом . Ви запитали , чому знову піднялась температура, я вам відповіла .
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Нормальною це друга доба без підвищення, в суботу темп не піднімалась, а інгаляцію робити почала сьогодні
Барабасиха• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ви просто не хочете чути . Ви ж збивали температуру . Вона ж не сама по собі стала нормальною . Чи ви думаєте на 2 день збудник зник . Просто запамятайте на майбутнє - не робіть йі довбані інгаляції .
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Я збивала перші 2 доби, третю добу вже не збивала. Ви дивні речі говорите, пульмонологи призначають інгаляції, а ви кажете не робіть
Барабасиха• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Робіть далі , результати ви бачите . Сенс мені вам щось пояснювати .
А коли ви були у пульмолога ?
Шиворот Навыворот
• 29 января 2024
Ответ дляБарабасиха
А коли ви були у пульмолога ?
Були і не один раз
І при обструктивному бронхіті завжди призначали беродуал або пульмікорт
Барабасиха• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Були і не один раз
Ага , особливо на фоні ГРВІ . Цим зловживають наші педіатри . Тай обструкція - це далеко не просто тяжкий сухий кашель . Ну і а/б призначають провсяк випадок , як так і треба .
Ви задаєте питання , а почувши відповідь намагаєтесь довести що це не так . Тоді самі подумайте , чому повторно піднялась температура у дитини .
Кицюююня• 29 января 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Та зрозуміло, що наслідки мало кого турбують