Чу Ча• 29 января 2024

Дівчатка і хлопчики, в кого є свіженькі фото з Амстердаму? Ну дуже треба

Набрехала колишньому, що в мене з´явився коханець і запросив в Амстердам. Тепер треба на фейсбуці кинути фото, але не з інтернету. І ще бажано позначку, що в Амстердам і. Можна так зробити?
Тролю як можу• 29 января 2024
В мене тільки минулорічні є

автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
В мене тільки минулорічні є
Зимові? Бо в мене літні є тільки. Літом там була
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ну, будь ласка, виручайте
Тролю як можу• 29 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Грудневі, на деяких є ялинка
автор Чу Ча • 29 января 2024
Колись дівчина просила фото фігури, я кидала свою. Вона хотіла фото показати хлопцю з сайта знайомств.
А тут тільки фото міста. Ну в когось точно ж є. Зараз стільки наших в Європі.
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
Грудневі, на деяких є ялинка
Давайте
Пишу каліграфічно• 29 января 2024

автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
фото
Дякую. А є ще?
Пишу каліграфічно• 29 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Дякую. А є ще?
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
фото
Дякую, але тут видно, що осінь. Мені б такі, як зараз.
Гл. Амурная• 29 января 2024
.
Тролю як можу• 29 января 2024
Все возможно• 29 января 2024
15 січня в Амстері сніг був, і наче мороз, наче канали замерзли, і жителі там на ковзанах каталися. Може ви блогера в інсті пошукайте, будуть вам фото.
Тролю як можу• 29 января 2024
Все возможно• 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
фото
Ви там зараз? Снігу вже нема?
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую.
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляТролю як можу
фото
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляГл. Амурная
.
Тролю як можу• 29 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Подивилась погода зараз дощова там , 5 тепла. Приблизно як на фото виглядає місто

Най хоч раз• 29 января 2024
Продам гараж
РокерША• 29 января 2024
Ви не думали, що ваш колишній, якщо захоче пошукати чи не з інтернету ці фото, може потрапити на цей допис?
Кофр для ноги• 29 января 2024
Ответ дляРокерША
І взагалі думаю він хоче фото автора в Амстердамі, а не просто фото)
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляРокерША
Точно.
автор Чу Ча • 29 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ну це не обов´язково.
Распутница• 29 января 2024
щоб не знайшов фото треба обрізати його і перевернути в редакторі.щоб фото було ніби як дзеркальне.тоді хлопець нічого не знайде)))
Невгамовна сила• 29 января 2024
Ну от і буде в інтернеті - якщо загуглити пошук по фото - результат з цього форуму вийде і він побачить де ви їх взяли
Ковбой Хагис• 29 января 2024
Ответ дляВсе возможно
Ви там зараз? Снігу вже нема?
А его и не было, или вы имеете ввиду что совсем совсем немного 2-3 недели тому назад выпадал, хотя и это трудно снегом назвать
З царем в голові• 29 января 2024
Ответ дляРаспутница
Найдет, все равно гугл ищет по фото, хоть зеркальное, хоть обычное.
Но лучше всего ищет яндекс, там находит даже сайты 10ти летней давности с вашими фото
З царем в голові• 29 января 2024
Автор, сразу видно, что вы глупая женщина.
Нужно было просить фото в личку, а не на сайт сбрасывать
Все возможно• 29 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Мабуть, так. Знайомі в Амстері, в інсті помітили сніг, раділи… (там тоненький шар, але як свято). А під Роттердамом то взагалі тарілки побрали і пішли кататися. А сьогодні дивлюся в їх інсті - і сліду снігу нема.