Вони хочуть дати можливість через 3 роки подаватись на громадянство. Умови - високий рівень знання мови, звісно досвід роботи та волонтерство. Що думаєте?
Я вже думаю, що навіть мені це цікаво. Дівчата, які живуть в Баварії - як вам там взагалі? Особливо з дітками.
Я не розумію чому такі смайли? Погугліть - громадянство Німеччини - 3 роки. Вони спрощують процедуру отримання громадянства і мені, як мамі, це цікаво.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Не дивно, взагалі не розумію як можна жити в тій жвхливійшій Німеччині, сама жахлива країна на світі в якій я бувала, ну крім болот звісно
Серпневе кошеня• 29 января 2024
’Крім того, з´явилися нові жорсткі вимоги: тим, хто підтримує расизм, антисемітизм та інші дискримінаційні, людиноненависницькі погляди, шлях до громадянства має бути повністю закритим.’ - це не про наших людей, де кожен другий не толерує геїв елементарно.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляНа Краю
Чем ужастна Германия?
Всім, абсолютно. З нормального там дороги і Дрезден
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому? Я теж там була, але тимчасово. Баварія мені дуже сподобалась, але цікаво почути досвід тих, хто жив там довше року.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ну чому? Медицина на високому рівні та безкоштовна, освіта також. Про столицю я і не казала :) Мені цікава Баварія.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Та я з вами і не сперечаюсь, можливо, якщо є можливість і бажання отримати громадянство то - щасти вам.
Я просто висловлюю свою думку.
Серпневе кошеня• 29 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
що саме стрьомно? соцзахист? ставлення до людей? рівень життя середній всього населення, а не тільки верхівки, покупна спроможність населення?
знайомій зробили безкоштовно операцію по заміні тазового суглоба. з дитинства проблему має. свекруха кілька років тому в Україні впала взимку, потрібна була така сама операція. 3500 баксів треба було вийняти і покласти (і так, саме баксів, не гривень).
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляНа Краю
Ничего конкретного не написали. Была в их столице что стрёмного в Берлине? Что стрёмного в самой Германии?
Моя думка і враження не можуть відрізнятися від вашого?
Я ж написала що, некомфортна і неприємна країна. Берлін то взагалі жесть - будівельний майданчик
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не критикую Ваше мнение если Вы умеете понимать написанное задала вопрос, чем конкретно Вам не нравится Германия Вы же воду в ступе разводите.
ВасильевнаЯ• 29 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Ну серйозно.
В них навіть столиця стрьомна
Дрезден-самый мрачный город,в котором я бывала. Я много где была, но самое негативное впечатление именно о нем. Хотя была я там в сентябре и была хорошая погода. Если бы еще и было холодно и дождь, то наверное вообще бы плевалась, до чего ж депрессивное место. Так что у всех разные вкусы.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляНа Краю
Я вже написала - мені не подобається ні чим, абсолютно, але ви вирішили що я зобов’язана вам перелічити по пунктах і ви будете далі розсосолювати кожен і заперечувати 🤷♀️
Серпневе кошеня• 29 января 2024
Ответ дляНа Краю
мені здається автор того коментаря чисто по картинці судить) побувала не в найгарніших місцях і все. а на те, що дійсно важливо у виборі країни для життя уваги не звертає.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляВасильевнаЯ
А я і не сперечаюсь про смаки і не кажу що Дрезден - вааау, я написала що це хоч щось нормальне серед всього німецького
Ответ дляЯ_в_декрете
Бесплатной медицина кажется только пока не работаешь и тебе страховку оплачивает социал
А когда посчитаешь какую сумму в год отдаешь на «бесплатную медицину», то покрытие операции даже в несколько тысяч долларов все равно себя не оправдывает.
Я правда пока не понимаю как считать нормальным, что я плачу условные 400 евро в месяц (почти 5 тыс евро в год) за то, чтобы я полгода ждала возможности попасть к дерматологу. За такие деньги в Украине меня бы уже главврач лечил))
Серпневе кошеня• 29 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ви ж на форумі, на форумі спілкуються. у вас поцікавились чому саме Німеччина справила таке враження особисто на вас, це абсолютно нормально. трохи дивує ваша реакція агресивна.
Ответ дляЯ_в_декрете
Германия через три-четыре года собирается воевать с Россией. Об этом заявлялось как: Через три года Россия может напасть на Германию и нужно быть готовыми. Вот они и раздают гражданство, чтобы выкак гражданин имели обязанность воевать за Германию.
Ответ дляLove_Love_Love_
Я просто висловлюю свою думку.
Ось думаю чи треба мені це (це ж переїжджати на три роки мінімум - тому це треба робити якщо є ціль там лишатись). З одного боку я вже знаю німецьку на рівні B2 та працюю в IT - теоретично не має бути проблем з роботою. З іншого боку - мені декілька років лишилось до громадянства США.
В Штатах я відразу можу сказати, що плюси - то гроші. Все інше - мінус. Небезпечно, не найкраще місто для дитини взагалі. Дуже дорого коштує страховка та освіта. От мені дуже цікава думка тих, хто зараз живе в Німеччині, чи жив тривалий час - поділіться, будь ласка. Плюси та мінуси.
Ответ дляОльга255
Ну в Штатах я плачу 12 тисяч на рік на сімʼю. Теж треба довго чекати - я чекала гінеколога 2 місяці. Чомусь думала, що в Німеччині це швидше. Дякую за коментар.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
В Німеччині я жила лише 5 місяців років 5 тому.
В США живу зараз, я б вже на вашому місці добила то громадянство, ви ж можете переїхати з того місця де зараз живете не знаю скільки вашій дитині, але і навчання може бути безкоштовне частково або повністю
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляСерпневе кошеня
В мене немає абсолютно ні грама агресії.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми як раз і плануємо переїжджати. Жили в Массачусетс саме через те, що цей штат в топі по рейтингах по освіті та медицині. Переїжджаємо в Сіетл. Будемо дивитись як буде. Громадянство США - це ж податки незалежно від того, в якій країні плануєш жити в майбутньому. Поки мені тут не дуже подобається саме через безпеку в першу чергу. Екзотичні штати типу Флоріди або Техасу ми навіть не роздивлялись.
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Я живу в Сіетлі))) а куди саме ви плануєте переїжати?
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивились на Bellevue :) Доречі, як Вам там, подобається? Чи є у вас діти? Якщо є - то якого віку і як їм там? Ми запланували переїзд на початок квітня приблизно :)
Ответ дляСерпневе кошеня
А до русні теж не можна?
Love_Love_Love_• 29 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Ми живемо в Бельвю і це ідеальне місто в цьому регіоні, ще може бути Редмонт, але Бельвʼю краще.
Тут дуже гарна природа. Немає бомжів, дітям подобається їм 4 і 5, тому їм всюди добре де нам добре))
Серпневе кошеня• 29 января 2024
Ответ дляMillie
А до русні теж не можна?
ви зараз плутаєте тепле з мʼяким. і так, показово фиркати в сторону русні в Європі не можна
Ответ дляЯ_в_декрете
А почему решили переехать?