Психологічка• 29 января 2024

Лапаро ендометріоїдних кист

Привіт
Уже в 21 році було лапаро,зараз знову потрібно робити,бо ендометріоїдна киста велика,боюся ужас...хоча знаю вже цю процедуру...хто нещодавно робив,напишіть свої враження.Дуже потребую підтримки,нажаль вдома її немаю...
Телефон Рубика• 29 января 2024
Ну ви ж вже проходили, через пару днів як огурчик будете, згадайте

автор Психологічка • 29 января 2024
Дякую,всеодно бере паніка чогось...
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Дякую,всеодно бере паніка чогось...
Розкажіть. Мені теж треба, не можу ніяк наважитись :(
Телефон Рубика• 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Повірте саме страшне в цій операції, це ціна
В мене навіть шрамів вже не залишилось від проколів, пройшло 6 років
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Головне,це себе налаштувати,щоб не нервуватися .Але це важко.Першиц раз я не знала що це ,але відносно все гарно пройшло,після операції я відновилася швидко,вже ввечері вставала потрішки і ходила.Виписали на 5 день,бо були вихідні,а так би днів 2-3 тримали то точно.
Самий важливий момент це налаштуватися морально,от це мені зараз важко....
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую, але буюсь всеодно. В мене ще спайки є.....
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
А яку підготовку робили?
Оперували одразу після місячних?
Tammy21• 29 января 2024
Ви пробували гормональну терапію?
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ага...я в 21 році взагалі мало заплатила,просто подякувала лікарям,робила в державному закладі.Заоаз моя лікар каже,робити в приватній клініці,бо там дійсно найкраща апаратура в місті,а там певно до 50 тис буде

Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
З якого Ви міста?
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
А яку підготовку робили?
Оперували одразу після місячних?
Так одразу,аналізи здала які лікар призначив і одразу після критичних прийшла
Всміхайлик• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Дякую,всеодно бере паніка чогось...
А вы после операции лечение не получали? Это странно каждые три года лс, так никаких яичников не останется
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Ви пробували гормональну терапію?
Так,періодично була на візані,але так як хотіли дитину то відміни були,а толку ноль...
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляВсміхайлик
Отримувала,ми мали репродуктивні плани,тому візан пила не постійно
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Аналогічно. Вимучилась теж на Візані, без результату
Всміхайлик• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Так, а родили ? Пробовали беременеть? Вообщето, если есть репродуктивные планы, операцию не делают
Tammy21• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Так який толк, якщо відміни були? Який у вас зараз розмір кісти? Ви точно впевнені, що потрібно різатися, а не дієногест приймати?
ПС. Пишу, бо у мене аналогічна особливість, і там різатися можна кожні пару років, якось це дуже не ок.
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляTammy21
До 9 см,треба точно,я була на мрт,в гінеколога і в онкогінеколога
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
З якого Ви міста?
Луцьк

Tammy21• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Лікарі не радили вам на гормональні, а потім вже дивитися, чи кісту побачили вже коли така велика була?
забиякина• 29 января 2024
Не зволікайте. Кіста 8 см в мене з´їла яєчник
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ длязабиякина
Я думаю там так само(
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляTammy21
Я пила,перестала пити,бо репродуктивні плани,і от вона почала рости.
МаксХмара• 29 января 2024
Автор,а що вам каже лікар за повторну операцію?Бо в мене була операція 5 років назад,зараз знову кіста,знову стоїть питання операції і той самий хірург каже,що складно оперувати те саме на тому ж яйнику,типу буде важко його зберегти.
Tammy21• 29 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Я трошки не розумію, які репродуктивні плани? На зараз? Так вам не можна різатися.
За який строк вона так виросла? Ви не можете завагітніти?
Мексиканочка• 29 января 2024
4 місяці тому 3 лапароскопія. приймала гормони перші два рази-кісти тільки росли на них. ціни, канєчно в Луцьку... приїзджайте в Київ, 3 дні в лікарні, 12500 грн (підкажу лікаря) або 20000 (інший лікар) до речі Вам брєд пишуть-якщо репродуктивні плани, кіста ведика-її вирізають, бо з*їсть вам яїчник. лікар,що робила мені третю операцію точково видалила кісту і вилущила мені очаги, ні 1 мм яїчника не затронула
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Дякую,подумаю над цим
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляМаксХмара
Тоді вирізали вогнища,її не чіпали бо була маленька геть...а тепер необхідно,я консультувалася з декількома лікарями... потрібно оперувати
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Підкажіть, будь ласка, яка була підготовка?
Ложили до операції в лікарню чи зранку приходили?
Мексиканочка• 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
двічи ложил за добу. клізми. требій раз зі всіма аналізами зранку приїхала, в 13:30 почалась операція. без клізм. і антибіотиків після операції