Психологічка• 29 января 2024

Лапаро ендометріоїдних кист

Привіт
Уже в 21 році було лапаро,зараз знову потрібно робити,бо ендометріоїдна киста велика,боюся ужас...хоча знаю вже цю процедуру...хто нещодавно робив,напишіть свої враження.Дуже потребую підтримки,нажаль вдома її немаю...
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляМексиканочка
двічи ложил за добу. клізми. требій раз зі всіма аналізами зранку приїхала, в 13:30 почалась операція. без клізм. і антибіотиків після операції
Дякую!
Ох мені ці клізми 😭

Мексиканочка• 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Дякую!
Ох мені ці клізми 😭
якщо ви у Києві, можу порадити лікаря. аналізи знала які здавати+флюрографія
автор Психологічка • 29 января 2024
Ответ дляНеправдиша
Дякую!
Ох мені ці клізми 😭
Я на передодні приїхала в лікарню,по обіді нічого не їла,воду пила,на ніч мікролакс зробила,вранці була операція десь о годині 11...
Неправдиша• 29 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Ні, Рівне.
Карина250• 29 января 2024
Я готовлюсь к лапаре, киста 4 см
Имею репродуктивные планы
Сказали можно попить визан, киста уменьшится , но не уйдет
А после отмены начнет быстро расти
Не вижу другого выхода, кроме удаления этой гадости
Вумна, аж страшно• 29 января 2024
Ответ дляМексиканочка
4 місяці тому 3 лапароскопія. приймала гормони перші два рази-кісти тільки росли на них. ціни, канєчно в Луцьку... приїзджайте в Київ, 3 дні в лікарні, 12500 грн (підкажу лікаря) або 20000 (інший лікар) до речі Вам брєд пишуть-якщо репродуктивні плани, кіста ведика-її вирізають, бо з*їсть вам яїчник. лікар,що робила мені третю операцію точково видалила кісту і вилущила мені очаги, ні 1 мм яїчника не затронула
Посоветуйте пожалуйста врача в Киеве. Где вы оперировались?
Мексиканочка• 30 января 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
на Червоному Хуторі- Дишлева Ірина Анатоліївна, військовий госпіталь (там планувала, але живу на лівому березі) - Людмила Анатоліївна (прізвище забула). телефони до них можу надати
Вумна, аж страшно• 30 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Можно контакты? Людмила Анатольевна где принимает?
Мексиканочка• 30 января 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
метро Лук*янівська, госпіталь МВС 050 642 94 82. дзвонити їй-марна трата, вона відповідає тільки у вайбер ввечері

Вумна, аж страшно• 30 января 2024
Ответ дляМексиканочка
Спасибо