Царевна в уггах• 29 января 2024

Допоможіть вибрати телефон будь ласка

Головний акцент на камеру
Результат:
вже голосів: 37
18 (48.65%) Samsung S24 Ultra
12 (32.43%) iPhone 15 promax
7 (18.92%) Напишу інший в коментах
Петриківна• 29 января 2024
Я теж між ними вагаюсь, то ж послухаю )

Вподобайден• 29 января 2024
Айфон від 14-го
Пупс• 29 января 2024
тут все видно кто что
Пупс• 29 января 2024
очевидно все
Kusalochka• 29 января 2024
Это оба классных телефона. Только личные предпочтения. Я бы вообще выбрала другой
Замурмишка• 29 января 2024
Я могу сравнить самсунг s21 и айфон 14 про. На мой взгляд камера у самсунга лучше.

ПотеряласЯ Я...• 29 января 2024
Самуменг дешевле, смысл переплачивать за айфон как по мне
автор Царевна в уггах • 29 января 2024
Ответ дляKusalochka
Який?
автор Царевна в уггах • 29 января 2024
Ответ дляПупс
https://youtu.be/EvgchGaFfXg?feature=shared
У айфона краща камера? Я бачила це відео вчора)
Kusalochka• 29 января 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Який?
Я люблю раскладушки Самсунг) но там свои недостатки) мне на них пофиг, так как мне нравится именно что раскладывается телефон))
Сирожено_пирожено• 29 января 2024
Я бы выбрала айфон, так как оба дорогие и лучше уже айфон
Не против• 29 января 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дешевле? И насколько?
Як_наготую...• 29 января 2024
По більшості показниках Xiomi 14 pro взуває і айфон, і самсунг.
Але ж не хламурно.
То переплачуйте за піар
Пенсіонер• 29 января 2024
Сяйомі
Може ще третю?• 29 января 2024
Однозначно айфон, андроїди ніби залізо прокачаніше, але по факту айфон 5-6 років випускає оновлення системи, тобто через 5 років в айфон 15 буде система така ж сама як в айфон 20, а самсунг пару оновлень випуститить і допобачення.. Крім того як би не було, а айфони все одно вважаються пристижнішими, це як сумочка від луї вітон чи дорогий мерседес, так понти, але все одно приємно. Ліквідність у айфонів вища, тобто потім б/в продати легко, їх забирають як гарячі пиріжки, або ж подарувати близьким, дітям, батькам не соромно
Не против• 29 января 2024
Те, кто советуют сяоми, девочки а у вас вообще был нормальный телефон?
Я вот повелась на такие рассказы и купила вместо нового Самсунга, сяоми, 13. Это пипец. Жду доставку S24, отдам ребенку и забуду как страшный сон