ТрамвайGirl• 29 января 2024
Порекомендуйте які пропити вітаміни
Перехворіла, не знаю що воно було ,чи то ковід, чи то грип, ще досі тримається кашель, правда не такий як був, але кашляю вже півтора місяці (, що вже тільки не назначали, думаю може пропити якісь вітаміни чи від них немає ніякого толку? В когось є досвід в їх прийманні? Які ви купуєте? Краще б мабуть було якісь щоб було багато різних з одній таблетці+ мінерали, не знаю що буде краще, до того ж бажано щоб не переплачувати якщо вони діють всі однаково
Малая еще та• 29 января 2024
Нужно пойти в лабораторию, сдать анализы и посмотреть какие витамины вам необходимы
Додаю напруги• 29 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никакие. все синтетические витамины онкогенны
А типу їжа из лайна з хімікатами - ні. Овочі на гідропоні на нітратах.
Додаю напруги• 29 января 2024
Я купую з айхербу, але його ж тут ненавидять.
Пробувала з аптеки - підшлункова злетіла. Повернулась до айхербу.
интайм_не_предлагать• 29 января 2024
вітамин Д і С,
Тос-май гарно допоміг від кашлю затяжного при грипі
ТрамвайGirl
• 29 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
вітамин Д і С,
Дякую, теж сьогодні ще його порадили, купила ..((
интайм_не_предлагать• 29 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
має швидко допомогти
Ля-ля-ля• 29 января 2024
Ответ дляДодаю напруги
Ещё и витаминами догнаться))
ТрамвайGirl
• 29 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Ещё и витаминами догнаться))
Ну думаю гірше не буде, а вдруг буде краще )).
Ля-ля-ля• 29 января 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Там вам выше витамины Д и С советовали. Мне гинеколог и эндокринолог витамин Д 4000 ед прописали. Если надумаете вит. С принимать, то почитайте совместимость витаминов. Если не знали об этом, конечно. А вообще с витамином С аккуратно нужно, сейчас много цитрусовых едим, чтоб передоза не было.
ТрамвайGirl
• 30 января 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Дякую, почитаю