Светка-пипетка• 29 января 2024
Порадьте чай від застуди
Хвороба почалась вчора, сьогодні вже дуже погано. Порадьте щось таке щоб швидко виздоровіла)))))
Ананомчикус• 29 января 2024
Старайтесь не сбивать температуру ниже 38.5. Чай подойдёт любой. Главное - много пить. И лежать в кровати.
Бронетапці• 29 января 2024
Купіть квітки липи, а ще в любий чай добавляйте квіти ромашки, календули і імбир.
Приму в дар• 29 января 2024
Шиповник, имбирь, калина,
Проверено на себе несколько раз - Амизон Макс, Альтабор - таблетки - чтобы не разболеться -
В посл. Раз дочка гриппом болела, мы глотали с мужем эти таблетки + шипучки витамин С, не заболели
ИзЮмрудная• 29 января 2024
Стандартно калина-малина і т.д. Серед аптечних, які допомагають покращити самопочуття - мультигрип з ехінацеєю.