Результат:
вже голосів:
109 (66.06%)
З пусте в порожнє, без результ
42 (25.45%)
Умови здачі Закарпаття
14 (8.48%)
Умови розблокування 59 млрд. є
Виктория_1• 29 января 2024
Ответ для vihola
Які румуни? Зустріч в Ужгороді з угорцями,
Исправилась, сорри
Ответ для vihola
Сьогодні так, якщо ви не з українцями, то за кацапів. Чи з ким ви? За кого? Озвучте, будь ласка.
Я за Україну, але проти влади ’слуг народу’. Але це все сприймається як ’ворог народу’, ’ кацапка’, і т.д.
Сорі, але при владі і досі ті, хто розмінували Чонгар, здали південь, кинули азовців, не готувалися до війни маючи 200 тис. росіян з технікою біля кордону.
Ответ дляBransoletka
Кого хочете бачити при владі? Назвіть конкретні прізвища.
Ответ для vihola
Быть ’с украинцами’, но против власти - такое проходит? Или это уже ’враг народа’, как кто-то выше писал?
Когда у людей разные точки зрения на один вопрос - это нормально
Нет только вашего правильного мнения.
Конфет04ка• 29 января 2024
Ответ дляВиктория_1
Где- то тут в теме сегодня прочитала, что он у нас завхоз
.
Ответ дляРыжаяЛиса
Нет только вашего правильного мнения.
Кацапам якраз потрібна Україна без влади, тоді вони заходять і роблять, що хочуть.
Тому, це не може бути позицією українця, це позиція колаборанта.
Belle Cherie• 29 января 2024
Ответ для vihola
Яку таку думку розглядаєте? Приєднання Закарпаття до Угорщини?
коли бачу Єрмака на переговорах, то думки різні і точно не ті де йдеться про користь Україні. А ті думки де йде за щось торг, чи за гроші чи ще щось.
Конфет04ка• 29 января 2024
Ответ дляВиктория_1
А по лопатам же вроде Кулеба
перепутала :) увидела кулебу в комментарии и подумала, что его вояж.
тогда это переговоры совершенно другого уровня.
Ответ дляBransoletka
Зірки. Підручник з історії. Починаючи з 16 сторіччя. Можна з початку 20-го почати. А потім сісти і подумати ’якого милого я творю’.
Ответ дляBelle Cherie
Ви написали, що розглядаєте якусь думку.
Озвучте конкретно, яку?
Що Єрмак хоче здати Закарпаття?
Чи що ви хотіли б аби Закарпаття віддали угорцям?
Озвучте конкретно, яку?
Що Єрмак хоче здати Закарпаття?
Belle Cherie• 29 января 2024
Ответ для vihola
Озвучте конкретно, яку?
Що Єрмак хоче здати Закарпаття?
Озвучте конкретно, яку?
Що Єрмак хоче здати Закарпаття?
я вам написала які.
Єрмак у нас хто? Чому його всюди більше чим народом обраного президента? Чому він все вирішує?