Результат:
вже голосів:
109 (66.06%)
З пусте в порожнє, без результ
42 (25.45%)
Умови здачі Закарпаття
14 (8.48%)
Умови розблокування 59 млрд. є
Ирина-bbd0• 29 января 2024
Ответ дляBelle Cherie
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 29 января 2024
Ответ дляBelle Cherie
Удалено администрацией...
Belle Cherie• 29 января 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
сепаратизм був здати південь та пустити на північ 24 лютого росіян...
Не ліпіть сепаратизм, тим де висловлюють незадоволення чинною владою.
Ирина-bbd0• 29 января 2024
Ответ дляBelle Cherie
Тема про чинну владу?
Kidstaff Bot• 29 января 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff