Результат:
вже голосів:
109 (66.06%)
З пусте в порожнє, без результ
42 (25.45%)
Умови здачі Закарпаття
14 (8.48%)
Умови розблокування 59 млрд. є
Конфет04ка• 29 января 2024
Ответ для vihola
12 разів парашка на Румунію нападала, а тепер там деяким обдарованим припекло з нею подружитись.
Замість робити висновки з наших помилок, на ті ж граблі, хочеться в очко хуйлу заглянути.
время идет, отношение меняется. с германией тоже хороводы водят те, кем они печи в лагерях топили.
Ответ для vihola
Кацапам якраз потрібна Україна без влади, тоді вони заходять і роблять, що хочуть.
Тому, це не може бути позицією українця, це позиція колаборанта.
Вам виднее. Вы же всех коллаборантов поименно знаете и не только на Советчице
Не забудьте настучать админам. Ещё и можете в СБУ
К нашей власти слишком много вопросов и катастрофически мало ответов. А слепо верить таким врунам и ворам - увольте
Ответ дляКонфет04ка
Німці сьогодні знову проявили себе фашистами, окупантами, вбивцями, мародерами, як кацапи?
На якій підставі з ними захотілось дружити?
Ви теж охоче подружилися б з ними?
Ответ дляМанула
А ви хочете щоби українці т мовчали у тряпочку і висловлювали безумовний одобрямс на всі дії влади? Бо інакше у вас ’хитання’
Які конкретно дії вам не сподобались на цій зустрічі?
Ви знаєте, що там обговорюється, який результат?
Чи вам просто не подобається сам факт, що зустріч відбулась?
Ответ дляМанула
Вже писали, до чого єрмак на тій зустрічі? З якого він всі державні інституції підміняє?
Тобто, якщо поїхав Єрмак, то це означає, що поїхали продавати Закарпаття? А якщо не продадуть, визнаєте, що помилялись і розносили кацапське іпсо ? Чи напишете, що це тільки завдяки вам не продали, бо пильнували.
Ответ для vihola
Може процитуєте де я казала про продаж? Не приписуйте мені те, що я не казала і не маніпулюйте.
Ответ дляМанула
Я вела діалог з автором, який це озвучив.
Ви втрутились на підтримку автора.
Добре, вибачте, не озвучували.
Єрмак поїхав на зустріч, це погано.
Чому погано? Що він планує там зробити поганого для України? Озвучте вашу гіпотезу.
Ви втрутились на підтримку автора.
Добре, вибачте, не озвучували.
Єрмак поїхав на зустріч, це погано.
Ответ для vihola
Ви втрутились на підтримку автора.
Добре, вибачте, не озвучували.
Єрмак поїхав на зустріч, це погано.
Ви втрутились на підтримку автора.
Добре, вибачте, не озвучували.
Єрмак поїхав на зустріч, це погано.
Моя гіпотеза в тому, що єрмак підмяв під себе всю владу. На мій погляд це дуже недобре. Україна все більше стає схожою на роZZію, де є лише один ’добрий цар’, який все вирішує
Конфет04ка• 29 января 2024
Ответ для vihola
Ви теж охоче подружилися б з ними?
по отношению к румынам? о них же речь сейчас, не о нас.
Ответ дляBransoletka
Ще дещо хотіла додати. Наше суспільство вже наздоганяє совок: мислиш інакше - зрадник, сепаратист, матрьошки, ворог народу. Люди, прокиньтеся
Так ви перечитайте перший пункт вашого опитування. Чи ви якось інакше уявляєте сепаратизм? Нашо писати хто що сказав, якусь дурню.
Margo-01a6• 29 января 2024
Ответ для vihola
Я вже поскаржилась на сепаратизм
А за что жалуетесь? Почему люди свое мнение не могут высказать???
Вчера страна заявочку кидает на нашу территорию а сегодня прикатил к нам на беседу ...что можно думать??
Чего это вы банками рты людям закрываете???
Margo-01a6• 29 января 2024
Ответ для vihola
А де шукати? Розкажіть. Ви приносите якісь свої фантазії і пропонуєте приймати це за істину, що поїхали Україну продавати.
Ещё раз спрошу! Вчера та сторона кидает на нашу территорию глаз и открыто это говорит, а уже сегодня прикатил общаться....не странно ли это?