Успокойся_Успокойся• 29 января 2024

Тема отвлечься. Ваши покупки 2024?

Девушки, делитесь и хвастайтесь)
СпайдерВумен• 29 января 2024
Ответ дляa.ostroverh
Теперь хочу сапоги такого цвета))
Якого саме кольору, бо я тут 3 різні бачу
shiestakovochka• 29 января 2024
Боюсь тратити кошти.Бо війна і невідомо що буде.Потрібна полка для взуття.В 2023 купувала , те що зносилось ботинки, сумку, шапку,зимню куртку.Телефон б/у але класний, ,бо в старому памяті не вистачало.
СпайдерВумен• 29 января 2024
Ответ дляПтах_А
На яку рекламу🤦‍♀️, ви шукаєте підвоха там, де його нема! Мене людина спитала, я відповіла. Ось моє покривало вже дома👇
Ось мені щось такого плану і треба, але хочу ще світліше
Чумачечая_• 29 января 2024
Омлетик• 29 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Він оверсайз. Я собі xs взяла, буду вдома, то дам вам заміри якщо актуально в цьому розмірі
дякую, дуже допоможите) я останнім часом вже боюсь щось замовляти. останній светр розміром S дуже органічно і вільно сидів на моїй мамі, яка класичний XL. хоч зрозумію приблизно)
Послушная• 29 января 2024
Якщо про важливе - купила операцію

Якщо про одяг - то замовила на резеруд 10 трусиків, 2 бюсти, шкіряні рукавички і 2 рушника; чекаю з НМ сукню (не продумана покупка - це в пару до іншої речі, але 1 не купилась, хник)
Було 2 речі з секонда - сукня Кос (прям 🔥) і дуже полотна полотняна сумка (їх було багато, всі з бірками, 18 євро)

Із того, що вже обозначилось на лютий, раптово сьогодні вранці - бойлер, мать його. Подякувала Богу, що грошима
Буду вирішувати трохи пізніше

Тай таке
Птах_А• 29 января 2024
Ответ дляa.ostroverh
Посмотрите в инсте elle_home
У нее ещё есть ранфорс кажется, там вообще шерсти не видно. Дочери из такого шили)))
Были оттенки на выбор, так что под любого зверя можно подстроиться
Дякую
Чумачечая_• 29 января 2024
Бочка порохУ• 29 января 2024
Ответ дляПушАпница
Шопер з натуральної шкіри з знижкою майже 20 %.
Покажіть! Давно хочу шопер.
А_мій_самий_самий• 29 января 2024
Ответ дляПросто болталка
Куртку. А от шубку не встигла, забрали. Єдинп яка мені подобається. Може хто бачив де подібну? Боти дизель. Лосіни нарешті купила. В бажаннях ще окуляри, сумка, і комбінезон обтягуючий
Госпаді
Ні грама• 29 января 2024
пальто почти даром
двое джинс
жилет кожзам ребенку
тренч
кепку
и всякие свитшоты
Яйцеголовая• 29 января 2024
Ответ дляВесотехник
Там же на фото видно, 1кг коровок конфеты
А, ото я Маруся🤣
Говорю-балакаю• 29 января 2024
Ответ дляНі грама
пальто почти даром
двое джинс
жилет кожзам ребенку
тренч
кепку
и всякие свитшоты
Пальто вау
Анти-анонім• 29 января 2024
Купила сумку, уход медик8, кеды взяла в пуме, джинсы дизели по скидке,пижаму, в юске для дома тоже акционное.
Сумку, джинсы фото есть. Кеды уже приехали но не забрала на почте.
Все покупки только по скидкам
Ні грама• 29 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Згадала, ще замовила дитячі речі на Зарі і отримала своє замовлення Кіко - консолей та лак для нігтів. Швидко прийшов, за 3 тижні
а что такое консолей?
Два-три тижні і фсьо• 29 января 2024
Ответ дляПтах_А
https://www.instagram.com/zeintex.ua?igsh=

В інстаграмі, в магазинчику zeintex.ua , покривало по демократичній ціні 1190 грн. в мене, але якість добра, відправили дуже швидко, вже через пару днів було в мене. Кольори в них різні є та арнаменти гарні, спокійні, є і однотонні. Я купила ось таке👇
ОГО ’демократичная цена’... в юск в разы дешевле.. правда, с расцветками не особо выбор
a.ostroverh• 29 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Шоколадного темного
вре_Динка• 29 января 2024
Ответ дляparele
Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните! грн.267.86 -60% | Игрушки для кошек с умным зондированием, интерактивные, автоматические, Eletronic, змея, кошка, прорезыватель, домашняя игра, котенок, игрушка, USB перезаряжаемая, для кошек, котят
https://a.aliexpress.com/_Ezo9EaH
Там видео есть, суперовая штука) главное, чтобы котейка заикаться не начала))
дякую в Будинку іграшок знайшла таку, і чекати не треба) відпишіться, будь-ласка ввечорі, як ваша бандитка, не злякалася, зайшоло?
я купувала машинку пищалку на колесиках для свого бандюка - то йому не зайшло взагалі
неваляшки на пару тижнів йому норм було лише
Птах_А• 29 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Та ціни повиростали дуже, це вже вважай демократичний цінник, бо я бачила, навіть, і по 7 тисяч, гарні, але ж ціна…
Ку-кусик• 29 января 2024
Ответ дляПтах_А
Купила покривало на ліжко. Відклала та відклала цю покупку, та ось врешті сталося) Щє замовила дві маленькі декоративні подушки та дві декоративні наволочки на подушки для сна, щоб на покривало зверху їх розташовувати. Хочу щє два комплекта постільної білизни придбати)
Показуйте ! Теж в роздумах що треба купити покривало але все грошей шкода , може надихнусь Вашою покупкою😉
Бешене сарі• 29 января 2024
Серые мартинсы
Птах_А• 29 января 2024
Ответ дляКу-кусик
Ось воно дома) Це такі покупки, що завжди відкладаєш, бо щось інше в пріоритеті) В мене, мабуть, от зараз час настав, бо вже надоїло, що в спальні постільний хаос. Зараз такий час, що маленька радіть - то велика радість)
JannyMoney• 29 января 2024
бооольшую такую пальму купила, в зал поставила. Теперь таскаю ее по всему залу, чтобы она на солнышке побыла
Кава з адреналіном• 29 января 2024
сережки з сапфірами,золоті сережки, красиве блакитне пальто, нарешті пішла до косметолога і зробила нерухомий лоб.всі зморшки розрівнялися,новий годинник
Весотехник• 29 января 2024
Ответ дляМенее Более
Светр декілька днів тому купила,все) може і не купила б,але одягнула,а він м´який як хмаринка,аж знімати не хотіла,хоч і синтетика одна)
А так лише косметику+ обстеження лікарняні,нічого цікавого
Дайте пожалуйста ссылку на свитер
Ух яка ж Я• 29 января 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
у вас тризначна-п´ятизначна сума? перша 1 чи 2?)))
п´ятизначна
Единорог помог• 29 января 2024
Купила новую сумочку и туфли и пиджачок . Получился очень симпатичный комплект.
Цибулька зла• 29 января 2024
Ответ дляparele
https://www.instagram.com/deluxe_khm?igsh=emUwdHBv...
Сейчас тоже напишут, что реклама 🤣
скажите, не кошлатиться со временем постельное белье этого производителя? У меня сатин подобный из юска- скатывается(
Менее Более• 29 января 2024
Ответ дляВесотехник
Дайте пожалуйста ссылку на свитер
https://www.reserved.com/ua/uk/dzhemper-z-vizerunk...

Сподіваюся,що правильно скинула)))